Pozabankowa karta kredytowa Axi Card

Pozabankowa karta kredytowa Axi Card
4.9
Pozabankowa karta kredytowa Axi Card
Karta
0
Bankomaty
-
Oprocentowanie

20 %

Okres bezodsetkowy
-
Operator karty

MasterCard

Ranking kart kredytowych
Miejsce 2

Karta kredytowa w Axi Card - podstawowe informacje

Axi Card to pozabankowa karta kredytowa, która stanowi ciekawą alternatywę dla kart kredytowych udzielanych przez banki. Axi Card należy do Easy Payment Services LTD. i oferuje karty kredytowe przy współpracy z firmą MasterCard. Limit karty to 3500 złotych dla nowych klientów, które można rozszerzyć do 6000 złotych po roku współpracy. Aby uzyskać kartę kredytową Axi Card firma oferuje także założenie rachunku osobistego. Zarówno do konta jak i do środków na karcie dostęp daje także aplikacja mobilna Axi. Oprocentowanie karty to zaledwie 0,57%. Karta posiada także prowizję w wysokości 5,25%, której klient nie płaci jeśli nie korzysta z karty.

Rodzaje kart kredytowych w Axi Card

Axi Card ma w swojej ofercie tylko jedną kartę kredytową wydaną przy współpracy z MasterCard. Karta daje dostęp do limitu rzędu 3500 złotych w pierwszym roku użytkowania, oraz nawet 6000 złotych limitu od drugiego roku korzystania z karty.  

Jak założyć kartę kredytową w Axi Card?

Proces wnioskowania o kartę kredytową Axi Card jest wyjątkowo prosty oraz w pełni dostępny drogą online. W trakcie składania wniosku można wydać dyspozycję FastCash dzięki której można uzyskać przelew w wysokości do 80% limitu kredytowego z karty na konto. Pozostałe 20% dostępne będzie po otrzymaniu karty. Wnioskowanie o kartę Axi Card wygląda następująco:

 • Na stronie Axi Card, lub poprzez mobilną aplikację Axi należy złożyć wniosek o kartę. Niezbędny będzie dowód osobisty. Należy pamiętać o poprawnym wprowadzeniu danych, gdyż błędne dane uniemożliwią weryfikację.
 • Po złożeniu wniosku niezbędna będzie weryfikacja danych przy pomocy usługi Instantor. Weryfikacja jest szybka i bardzo bezpieczna.
 • W tym momencie pozostaje czekać na analizę wniosku przez specjalistów Axi. Sprawdzą oni zdolność kredytową oraz historię kredytową. Zaległości nieopłacane dłużej niż 30 dni od terminu spłaty mogą przekreślić szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku.
 • Po akceptacji wniosku klient jest informowany SMSem oraz w wiadomości email dostaje umowę, która musi zaakceptować. Jeśli wydana została dyspozycja FastCash to niezwłocznie po akceptacji umowy Axi dokonuje przelewu na konto wnioskującego, a reszta środków dostępna będzie po uzyskaniu karty drogą pocztową.

Wymagania do założenia karty kredytowej w Axi Card

Axi Card nie stawia wysokich wymagań w celu uzyskania karty kredytowej. Odpowiedni wiek oraz udokumentowany dochód to tak naprawdę wszystko, co niezbędne, żeby wnioskować o kartę kredytową Axi Card. Dokładne wymagania wyglądają następująco:

 • Ukończone minimum 21 lat
 • Udokumentowany dochód przynajmniej 1200 złotych miesięcznie
 • Aktualny dowód osobisty oraz numer telefonu
 • Spłacane w terminie lub maksymalnie 30 dni od terminu zadłużenia

Opłaty związane z kartą kredytową w Axi Card

  AXI Card
Opłata za wydanie karty głównej 0 zł
Opłata za wydanie karty dodatkowej 0 zł
Oprocentowanie karty 0,57%
RRSO 169,5%
Okres bezodsetkowy 30 dni
Wysokość minimalnej spłaty 15% salda zadłużenia
Opłata za przekroczenie limitu 90 zł
Opłata za kartę główną 0 zł
Opłata za kartę dodatkową 0 zł
Wypłata gotówki z bankomatu 0 zł
Opłata za przewalutowanie 0 zł

Przykład reprezentatywny w ramach Promocji „30 dni bez żadnych kosztów”: Rzeczywista roczna stopa procentowa (RRSO) 0% przy założeniu: całkowita kwota wykorzystanego limitu 2 700,00 zł za pomocą transakcji bezgotówkowych pierwszego dnia miesiąca, całkowita kwota do spłaty pierwszego dnia kolejnego miesiąca: 2 700,00 zł, w tym: kapitał 2 700,00 zł, odsetki 0,00 zł, Prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 0,00 zł). Oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu: 0,00 zł. Spłata w terminie 30 dni od dnia aktywacji Karty lub uruchomienia Limitu w ramach usługi „Przelew z rachunku Karty”, w przypadku skorzystania z tej usługi przez Pożyczkobiorcę. Szczegóły dostępne w Regulaminie Promocji na stronie www.axi-card.pl/promocje

Przykład reprezentatywny dla produktu Prime - kredyt konsumencki na karcie AXI CARD: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) 169,5% całkowita kwota wykorzystanego Limitu Kredytowego 2 700,00 zł, całkowita kwota do spłaty 4 448,21 zł (kapitał 2 700,00 zł, odsetki 265,10 zł, Prowizja za udzielenie Limitu Kredytowego 1 483,11 zł), oprocentowanie stałe 20%, spłata całości zobowiązania w terminie 12 miesięcy od dnia wykorzystania Limitu Kredytowego w równych miesięcznych ratach.

Pozabankowa karta kredytowa w Axi Card - podsumowanie oferty

Pozabankowa karta kredytowa Axi Card to atrakcyjna alternatywa dla kart oferowanych przez banki. Bardzo łatwy i w pełni zdalny proces wnioskowania o kartę Axi Card jest niewątpliwym atutem oferty. Karta może posiadać dość wysoki limit, bo aż 6000 złotych, co stanowi konkurencję dla podstawowych kart kredytowych w bankach. Jednak nie pozostaje bez znaczenia 30 dni okresu na spłatę części wykorzystanych środków. Minimalna spłata to 15% wartości salda zadłużenia. Karta posiada korzystne oprocentowanie. Nie jest jednak bez znaczenia fakt, że instytucja wydająca Axi Card wymaga dość wysokiej zdolności kredytowej oraz, najlepiej, umowy o pracę.

Zalety
 • Bardzo prosty wniosek w całości dostępny online

 • Limit do 4000 złotych w pierwszym roku korzystania z karty i do 6000 złotych w kolejnych latach

 • Bardzo niskie koszty korzystania z limitu

 • Darmowe wypłaty z bankomatów oraz brak opłat za przewalutowanie

 • Możliwość wydania dyspozycji FastCash i uzyskania do 80% środków w postaci przelewu na konto

 • Brak opłat za wydanie karty oraz duplikatu

 • Minimalne wynagrodzenie niezbędne do uzyskania karty to 1500 złotych miesięcznie

 • Wady
 • Prowizja 15,25% po rozpoczęciu korzystania z limitu

 • Sprawdzanie w bazach dłuzników

 • Często zadawane pytania o kartę kredytową w Pozabankowa karta kredytowa Axi Card

  Czy do posiadania karty kredytowej w Axi Card potrzebna jest umowa o pracę?
  Nie, jedyny wymóg jaki podaje Axi Card to wynagrodzenie rzędu 1200 złotych miesięcznie bez względu na źródło.
  Wcześniejsza spłata zadłużenia na karcie kredytowej Axi Card
  W przypadku skorzystania przez kredytobiorcę z prawa do wcześniejszej spłaty całości kredytu, całkowity koszt kredytu ulega proporcjonalnemu obniżeniu poprzez pomniejszenie go o koszty dotyczące okresu, o który skrócono termin wymagalności kredytu, chociażby kredytobiorca poniósł je przed tą spłatą.
  Czy karta kredytowa w Axi Card daje możliwość wypłaty pieniędzy w bankomacie?
  Tak, Axi Card umożliwia wypłatę środków z bankomatu przy użyciu karty kredytowej i nie nalicza z tego tytułu żadnej prowizji.
  Czy do karty kredytowej Axi Card dodane jest darmowe ubezpieczenie?
  Nie, Axi Card nie oferuje żadnej formy ubezpieczenia do karty kredytowej Axi Card.

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5

  Podobne produkty