Bonus

660 zł

TurboKARTA z Voucherem do Biedronka w Santander Consumer Banku

Santander Consumer Bank proponuje łatwy zysk dla klientów zainteresowanych uruchomieniem karty kredytowej! Czeka na Ciebie nawet 660 zł! Sprawdź warunki promocji i skorzystaj już teraz!

TurboKARTA z Voucherem do Biedronki w Santander Consumer Bank- co to za promocja?

Santander Consumer Bank przygotował ofertę promocyjną karty kredytowej TurboKARTA, w której można zyskać nawet 660 zł premii. Do premii zaliczamy: 3 x voucher Sodexo o wartości 100 zł oraz 360 zł zwrotu za zakupy w wybranych punktach. Z oferty specjalnej można skorzystać do 31 czerwca 2023 roku.

Aby otrzymać nagrodę należy spełnić proste warunki, które wymagają aktywnego korzystania z karty kredytowej. Wystarczy regularnie płacić TurboKARTĄ! Śpiesz się jednak - jedynie 1500 pierwszych klientów otrzyma nagrodę postaci voucherów Sodexo!

Kto może skorzystać z promocji karty kredytowej Santander Consumer Bank?

Z oferty promocyjnej TurboKARTY Santander Consumer Banku może skorzystać każda osoba pełnoletnia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych. Wysokość dostępnego limitu kredytowego w ramach TurboKARTY zostanie ustalona na podstawie analizy zdolności kredytowej.

Z udziału w promocji wykluczone są osoby, które zawarły z bankiem umowę o przyznanie limitu kredytowego i wydanie karty TurboKARTY w 2022 roku i 2023 roku (do momentu rozpoczęcia promocji). Dodatkowym warunkiem udziału w promocji jest brak zaległości w spłacie zadłużenia powyżej 50 zł i dłuższego niż 10 dni, liczone od dnia przyznania nagrody.

Co trzeba zrobić, aby dostać nagrodę 660 zł z TurboKARTĄ kredytową?

Jak zyskać voucher Sodexo na 300 zł TurboKARTĄ:

  1. Do 30 czerwca 2023 r. podpisz umowę o TurboKARTĘ.
  2. Pamiętaj o aktywacji karty kredytowej i nadaniu kodu PIN!
  3. Przez 3 miesiące po podpisaniu umowy o kartę kredytową płać TurboKARTĄ za zakupy o łącznej wartości min. 500 zł miesięcznie.
  4. Za każdy z 3 miesięcy, w którym zrealizujesz powyższy warunek, otrzymasz voucher Sodexo na kwotę 100 zł. Nagroda zostanie przekazana końca następnego miesiąca kalendarzowego po spełnieniu warunków.

Jak zyskać 360 zł w ramach moneyback?

Wystarczy płacić za zakupy i usługi kartą kredytową TurboKARTA we wskazanych punktach. Miesięcznie możesz uzyskać maksymalnie 30 zł zwrotu za płatności, co w skali roku daje 360 zł. Na jak duży zwrot i za co można liczyć?

  • 5% za korzystanie z samodzielnych myjni samochodowych,
  • 3% za korzystanie z restauracji, barów, kawiarni,
  • 1% za paliwo i inne zakupy na wszystkich stacjach paliw.

Wypełniając wszystkie powyższe warunki łącznie uzyskasz nawet 660 zł!

Szczegóły promocji
Bank
Termin

29.06.2023

Bonus

3 x 100 zł voucher Biedronka 360 zł moneyback

Dla kogo

Nowi klienci

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5