Bonus

Oprocentowanie 7%

Promocja 7,00% na Koncie Oszczędnościowym albo na Koncie Oszczędnościowym Premium

Pekao oferuje promocję do Konta Oszczędnościowego! Zyskaj 7% w skali roku na 6 miesięcy i zacznij zarabiać na oszczędzaniu już dziś. Dowiedz się, jak wyglądają warunki promocji i zyskaj 7% na Koncie Oszczędnościowym w Pekao.

Promocja 7,00% na Koncie Oszczędnościowym albo na Koncie Oszczędnościowym Premium III edycja - Co to za promocja?

Pekao przygotowało promocję w postaci podwyższonego oprocentowania dla środków na Koncie Oszczędnościowym lub Koncie Oszczędnościowym Premium. Otwierając Konto Oszczędnościowe w banku Pekao zyskujemy aż 7% w skali roku dla wpłaconych środków. Oprocentowanie środków obowiązuje przez okres 6 miesięcy od dnia podpisania umowy, do kwoty 100 000 złotych.

Promocja 7,00% na Koncie Oszczędnościowym albo na Koncie Oszczędnościowym Premium III edycja - Kto może wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji banku Pekao i zyskać promocyjne oprocentowanie na Koncie Oszczędnościowym lub Koncie Oszczędnościowym Premium, należy być obywatelem polski i mieć ukończone 18 lat. Promocja przygotowana dla nowych klientów, którzy podpiszą swoją pierwsza umowę na konto osobiste oraz konto oszczędnościowe lub na samo konto oszczędnościowe z bankiem Pekao.

Promocja 7,00% na Koncie Oszczędnościowym albo na Koncie Oszczędnościowym Premium III edycja - Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę?

Wystarczy podpisać umowę na Konto Oszczędnościowe lub Konto Oszczędnościowe Premium objęte warunkami promocji. Udział w promocji mogą wziąć osoby, które nie posiadają konta oszczędnościowego w banku Pekao, lub w ogóle nie posiadają konta osobistego w banku Pekao.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

15.08.2023

Bonus

Oprocentowanie 7% w skali roku

Dla kogo

Dla nowych klientów Pekao

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5