Bonus

100 zł moneyback

Promocja dobiegła końca

100 zł zwrotu wydatków na podróże w Credit Agricole

Credit Agricole zachęca do majowych podróży w najnowszej promocji. Płacąc za wydatki związane z hotelami, transportem czy restauracjami kartą kredytową wydaną przez ten bank otrzymamy zwrot części kosztów. Będzie to 2% wartości transakcji, a łącznie przez miesiąc możemy uzbierać nawet 100 zł zwrotu. Dowiedz się więcej na temat promocji Credit Agricole - szczegóły poniżej.

100 zł moneyback z kartą Credit Agricole - co to za promocja?

W promocji "Majowe podróże z kartą" Credit Agricole zachęca do płacenia za wydatki związane z podróżami przy pomocy swoich kart kredytowych. Z każdej transakcji wykonanej w wybranych punktach (lista na stronie internetowej banku) otrzymamy 2% zwrotu na konto powiązane z kartą. Do końca maja możemy w ten sposób uzbierać nawet 100 zł.

Kto może wziąć udział w promocji Credit Agricole?

Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy kart kredytowych wydanych przez Credit Agricole. Dodatkowo nie mogą być one w okresie wypowiedzenia, a zadłużenie na nich musi być regulowane bez opóźnień. Wybrani klienci zostaną zaproszeni do akcji z pośrednictwem wiadomości sms, e-mail lub w aplikacji mobilnej banku.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć 100 zł zwrotu w Credit Agricole?

Gdy zostaniemy zaproszeni do promocji "Majowe podróże z kartą", to kolejne kroki do zdobycia zwrotu wydatków będą bardzo proste. Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Do 31 maja 2023 roku płać kartami kredytowymi wydanymi przez Credit Agricole za wydatki związane z podróżami. Pełną listę punktów biorących udział w promocji znajdziesz na stronie banku, ale zaliczają się do nich hotele, linie lotnicze, bary i restauracje czy biura podróży.
  2. 2% z każdej takiej transakcji wróci na konto powiązane z Twoją kartą kredytową jako zmniejszenie zadłużenia lub nadpłata.
  3. Łącznie możesz tak zdobyć nawet 100 zł zawrotu!
Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.05.2023

Bonus

100 zł zwrotu moneyback

Dla kogo

Posiadacze kart kredytowych Credit Agricole

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5