Kredyt gotówkowy w VeloBank - kalkulator i opinie

15000
6 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

mies.

Oprocentowanie:

12.49%

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

13.2%

Całkowita kwota do spłaty:

NaN -

Kredyt gotówkowy w VeloBank
4.8

Oferta o Kredyt gotówkowy w VeloBank

Proces zawierania umowy Online/ Przez telefon/ Stacjonarnie
Kwota kredytu Od 1 000 zł do 200 000 zł
Okres spłaty Od 1 mies. do 120 mies.
Wniosek Wypełnij wniosek

VeloBank oferuje kredyt gotówkowy na kwotę do 200 000 zł. Oferta ta jest dostępna zarówno dla obecnych klientów banku, jak i osób które nie założyły jeszcze konta osobistego. Czas spłaty to maksymalnie 10 lat.

Osoby zainteresowane dofinansowaniem na kwotę maksymalnie 100 000 zł mogą zawrzeć umowę całkowicie przez internet, bez wychodzenia z domu. Warunkiem jest przekazanie wszystkich niezbędnych dokumentów do banku. Wyższe dofinansowanie można uzyskać tylko podczas osobistej wizyty w banku.

Składając wniosek online, obecni klienci VeloBank mogą skorzystać z bankowości internetowej. Składając wniosek po zalogowaniu się na konto, możliwe jest otrzymanie pieniędzy już w 15 minut bez żadnych dodatkowych zaświadczeń — wszystkie niezbędne informacje bank pobierze z twojego konta. Osoby które nie posiadają jeszcze rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego mogą założyć go za pomocą aplikacji mobilnej, potwierdzając swoją tożsamość poprzez selfie.

Wnioskowanie o kredyt w VeloBank

VeloBank dokłada starań, by jego procedura kredytowa była zrozumiała i możliwie prosta. Otrzymanie kredytu do kwoty nawet 100 000 zł jest tu możliwie całkowicie zdalnie. Procedura dla nowych klientów wygląda w następujący sposób:

 1. Wypełnij formularz kredytowy.
 2. Poczekaj na telefon od doradcy — powinien zadzwonić w ciągu 48 godzin.
 3. Porozmawiaj z doradcą. Wspólnie wybierzecie najlepszą ofertę.
 4. Zweryfikuj swoją tożsamość przez selfie lub w oddziale Banku.

Osoby nieposiadające konta w banku mogą złożyć wniosek o dofinansowanie prosto ze strony oferty. Przebiega to następująco:

 1. Wypełnij formularz kontaktowy na stronie oferty.
 2. Poczekaj na telefon doradcy bankowego. Uzgodnij z nim warunki kredytu.
 3. Doradca przeprowadzi cię przez dalszą część procesu: możesz założyć konto zdalnie i potwierdzić tożsamość za pomocą selfie lub stawić się w oddziale celem osobistego podpisania umowy.

Wymagane dokumenty

W celu uzyskania kredytu w Velobanku należy dostarczyć podstawową dokumentację w celu potwierdzenia tożsamości i zaprezentowania zdolności kredytowej, w tym:

 • Ważny dokument tożsamości.
 • Zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu
 • Potwierdzenie wpływu wynagrodzenia na konto za ostatnie 3 miesiące.
 • W przypadku umowy zlecenie: dokumenty umowy za ostatnie 6 miesięcy oraz potwierdzenie wpływu wynagrodzenia przez ten okres.

Jak przygotować się do wniosku o kredyt

Przed wzięciem kredytu warto podsumować swoje wydatki w ostatnich miesiącach. Dzięki temu lepiej przewidzisz jaką ratę jesteś w stanie obsłużyć. Po zdecydowaniu, jaką kwotę chcesz pożyczyć, wypełnij formularz na stronie banku i przygotuj niezbędne dokumenty.

Rozmowa z konsultantem

Konsultant oddzwoni do ciebie w ciągu 48 godzin od wypełnienia wniosku, zwykle jednak czeka się na telefon tylko kilka minut. Doradca pomoże dopasować warunki kredytu do twoich potrzeb i możliwości. Poinstruuje cię on również przez dalszy kroki w procesie wnioskowania. Dowiesz się od niego jak dokładnie założyć konto oraz dostarczyć dokumenty. Po założeniu konta umowę sfinalizujesz podczas jeszcze jednej rozmowy z doradcą VeloBanku. Proces ten może być szybszy, jeśli stawisz się osobiście w oddziale banku, gdzie założysz konto i podpiszesz umowę kredytową jednocześnie.

Weryfikacja historii kredytowej w VeloBank

Banki komunikują się ze sobą w ramach współpracy Związku Banków Polskich. Z tego powodu VeloBank może pozyskać informacje o klientach z różnych instytucji finansowych. Ponadto sprawdza on informacje zawarte w Biurze Informacji Kredytowej i podobnych jej instytucjach. Jeżeli pobierałeś i spłacałeś terminowo kredyty w przeszłości, łatwiej będzie ci przekonać bank do udzielenia wysokiego zobowiązania. Niestety, jeżeli w przeszłości opóźniałeś spłatę rat, bank może odrzucić twój wniosek.

Podpisanie umowy kredytowej w VeloBank

Jeżeli postanowisz zawrzeć umowę przez internet, pracownik banku podpisze ją w twoim imieniu po uzyskaniu skutecznej weryfikacji tożsamości. Jeżeli chcesz podpisać dokument osobiście, będziesz musiał stawić się w jednej z placówek banku. Pracownik wydrukuje dla ciebie dwie kopie dokumentu do podpisania na miejscu.

Promocje kredytu gotówkowego w VeloBank

W VeloBank możemy liczyć na kredyt gotówkowy bez prowizji. Do otrzymania kredytu na promocyjnych warunkach nowi klienci muszą założyć konto bankowe i zadeklarować, że będą z niego aktywnie korzystać. Oferta jest dostępna również dla aktualnych klientów VeloBanku.

Spłata kredytu gotówkowego w VeloBank

Po zawarciu umowy kredytowej VeloBank będzie cyklicznie pobierał pieniądze na spłatę raty z twojego konta. Terminy płatności i wysokość rat będą wskazane w harmonogramie umowy kredytowej. Raty można w dowolnym momencie nadpłacić, dzięki czemu unikniesz kosztów związanych z odsetkami za nadpłacony okres, lub zmniejszy wysokość przyszłych rat. Nadpłat można dokonywać przelewem lub w formie płatności gotówkowej w oddziale banku.

Wydłużenie terminu spłaty w VeloBank

Aby przedłużyć okres spłaty w VeloBanku należy złożyć wniosek o restrukturyzację zobowiązania. Dokument musi zawierać uzasadnienie potrzeby zmiany warunków umowy oraz argumentację, dlaczego wydłużenie czasu spłaty będzie najlepszym rozwiązaniem. W odpowiedzi na podanie bank może wyrazić zgodę, zaoferować inny kompromis, lub zwyczajnie odrzucić propozycję. Jeżeli nie uda się ustalić lepszych warunków z VeloBankiem, alternatywnym rozwiązaniem pozostaje konsolidacja zobowiązania w innym banku.

Konsekwencje braku spłaty w VeloBank w terminie

W wypadku opóźnienia w spłacie VeloBank zawrze informacje o zadłużeniu w bazach dłużników, co utrudni uzyskanie przyszłych kredytów. Bank może obciążyć klienta dodatkowym kosztem odsetek karnych oraz wysłać płatne monity ponaglające do zapłaty. Przy dłuższej zwłoce bank podejmie się windykacji, a więc prób przedyskutowania warunków umowy, aby dostosować je do sytuacji klienta. Jeżeli nie uda się osiągnąć kompromisu, sprawa trafi do sądu, w efekcie czego sprawą może zająć się komornik.

Promocje Kredyt gotówkowy w VeloBank

Bonus
Brak prowizji
Pożyczka bez prowizji w Velobank!
Pożyczka bez prowizji w Velobank!

Velobank nie pobiera prowizji od udzielanych pożyczek w ramach promocji na prezenty duże i małe! Zobacz warunki i dowiedz się jak otrzymać 200 000 zł w atrakcyjnej cenie!

Bonus
RRSO 0%
Kredyt VeloRaty z RRSO 0%!
Kredyt VeloRaty z RRSO 0%!

Velobank oferuje kredyty gotówkowe z RRSO 0%! Poznaj ofertę darmowych kredytów w Velobanku.

VeloBank - podsumowanie oferty

VeloBank posiada jedną z lepszy ofert skierowanych do klientów potrzebujących kredytu przez internet. Mało który bank zaoferuje nam 100 000 zł w zamian za rozmowę telefoniczną i weryfikację selfie. Szukając większego dofinansowania, sprawa staję się bardziej osobista, jednak w zamian możemy otrzymać nawet 200 000 zł. Co więcej, kredyt zwolniony jest z kosztów prowizji.

Zalety
 • Prowizja 0%

 • Wniosek online

 • Wysoka maksymalna kwota i okres spłaty

 • Na dowolny cel

 • Nawet do 100 000 zł bez wychodzenia z domu

 • Wady
 • Wymagane założenie konta w banku.

 • Konieczność rozmowy z konsultantem

 • Często zadawane pytania o kredyt w VeloBank

  Jak szybko VeloBank wypłaca pieniądze
  Ponieważ pieniądze wydawane są na konto w VeloBanku, otrzymasz je niemal natychmiastowo po podpisaniu umowy.
  Czy oferta w placówce jest taka sama jak w Internecie?
  Składając wniosek w placówce, możesz otrzymać nawet 200 000 zł. Wnioskując przez internet maskymalna dostępna suma to zaledwie połowa tej kwoty.
  Czy VeloBank dzwoni do pracodawcy?
  VeloBank nie potrzebuje kontaktu z twoim pracodawcą, musisz jednak dostarczyć dokumentację potwierdzającą zatrudnienie.
  Czy biorąc kredyt gotówkowy w VeloBank będę wpisany do bazy BIK?
  Tak. Wszystkie banki w Polsce wpisują swoje zobowiązania do baz kredytowych.
  Czy możliwe są wakacje kredytowe w VeloBank?
  Tak. Wakacje kredytowe dostępne są dla każdego zobowiązania w banku, wystarczy złożyć odpowiedni wniosek.
  Jakie formy zatrudnienia akceptuje VeloBank?
  Źródło dochodu nie ma znaczenia w VeloBanku, tak długo, jak jego wysokość umożliwia regularną spłatę rat. Szczegóły na temat wymaganej dokumentacji znajdują się na stronie oferty.
  Czy kredyt w VeloBank można zaciągnąć online?
  Tak. Kredyt do kwoty 100 000 zł dostępny jest w całości przez internet.
  Czy możliwy jest kredyt na selfie w VeloBank?
  Tak. Kredyt internetowy do 100 000 zł na 10 lat otrzymasz przy weryfikacji selfie.
  Jak długo się czeka na kredyt w VeloBank?
  Wypłata kredytu nastąpi już w 15 minut od podpisania umowy.

  Opinie o Kredyt gotówkowy w VeloBank

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5

  Podobne produkty