Ranking kart kredytowych - maj 2023

Ranking kart kredytowych - maj 2023
Ranking kart kredytowych - maj 2023
Ranking kart kredytowych - maj 2023

Sprawdź pozostałe rankingi:

Tworząc ranking kart kredytowych szczególną uwagę zwracamy na kilka podstawowych czynników: wysokość oprocentowania, długość okresu bezodsetkowego, dostęp do limitu, opłaty za korzystanie z karty i warunki darmowości. Wyniki naszej analizy przedstawiamy w powyższym zestawieniu!

Karta kredytowa to praktyczne narzędzie, będące wsparciem finansowym Twojego domowego budżetu i nieoceniona pomoc w nieprzewidzianych wydatkach. Złóż wniosek o przyznanie odnawialnego limitu kredytowego i korzystaj z niego bez dodatkowych opłat! Jak to możliwe? Dzięki ofercie okresu bezodsetkowego! Pamiętaj o terminowej spłacie i limitach a karta oraz kredyt będą całkowicie darmowe!

Pierwsze miejsce na podium zajmuje Santander Consumer Bank

Pierwsze miejsce w rankingu kart kredytowych na maj kwiecień 2023 roku przyznajemy ofercie Santander Consumer Bank. Jak reklamuje sam bank, ofertę tą cechują bardzo przejrzyste zasady oraz wygoda korzystania. Zarówno osoby, które nigdy nie miały karty kredytowej, jak i te które znają już zalety tego produktu, znajdą w Santander Consumer Bank jedne z najlepszych warunków oferty.

Karta kredytowa Santander Consumer Bank gwarantuje aż 54 dni na spłatę rachunku w karcie! Klienci mają dostęp do funkcji automatycznej spłaty. Wykorzystanie części limitu ponad okres bezodsetkowy nie ogranicza dalszego dostępu do karty. Limit można rozłożyć na 3, 6, 9, 10, 12, 18 lub nawet 24 raty i wciąż mieć dostęp do niewykorzystanych środków na karcie!

Bank Ochrony Środowiska na drugim miejscu

BOŚ oferuje karty kredytowe Mastercard w dwóch wariantach: Standard oraz Gold. Ich atrakcyjność ostatecznie sprawiła, że musieliśmy wręczyć BOŚ srebrny medal w naszym majowym rankingu kart kredytowych.

Decydując się na kartę kredytową w BOŚ nie zapłacisz za wydanie karty. Bank pozwala również na rozłożenie spłaty na raty, dzięki czemu z karty można korzystać bez zbędnych zmartwień. Okres bezodsetkowy w BOŚ wynosi 56 dni. Karta w wersji Gold oferuje natomiast limit w wysokości 150 000 PLN oraz bezpłatne ubezpieczenie karty.

Karta kredytowa w mBank trzecią najlepszą ofertą

mBank ma w swojej ofercie szereg ofert kart kredytowych. Znajdziemy tu karty kredytowe MasterCard oraz VISA. Wszystkie karty oferują odnawialny limit kredytowy z okresem bezodsetkowym do 54 dni. Klienci mają również dostęp do programu lojalnościowego Bezcenne Chwile, w ramach którego zbierają punkty na specjalne nagrody.

Kart posiadają różne limity maksymalne i nieco inne benefity. Każda z kart może być dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta, podług jego zdolności kredytowej. Karty wydawane przez mBank cechuje wyjątkowa wielofunkcyjność, każda może służyć w formie fizycznej, jak i zostać podpięta pod różne systemy płatności bezdotykowych. Karty zabezpieczone są systemem 3D Secure.