Open Finance

Każdy bank, który oferuje kredyt, oferuje go na innych warunkach niż konkurencja. Różnice w kwotach to nie problem, jednak różnice oprocentowania czy prowizji to już duża ilość różnych danych. Samodzielne przeszukiwanie i porównywanie ofert to bardzo czasochłonna praca. Dlatego powstała instytucja pośrednictwa kredytowego, a wśród nich znaleźć można Open Finance.

 

Open Finance
0.0
Informacje o Open Finance
Ilość placówek

130

Ilość agentów

1000

Obszary specjalizacji

Kredyty

Prowizja

0 zł

Oferta kredytów czy gotówkowych czy hipotecznych jest niezwykle duża i co najważniejsze zróżnicowana. Znalezienie najkorzystniejszej dla siebie oferty to wyjątkowo trudne zadanie. Aby nie musieć samodzielnie z tym walczyć można skorzystać z usług pośrednika kredytowego jakim jest Open Finance.

Open Finance swoja działalność rozpoczęło w 2004 roku. Firma rozpoczęła swoją przygodę od pośrednictwa kredytowego i na nim się skupiono. W ofercie firmy Open Finance z początku były jedynie kredyty gotówkowe, jednak dość szybko rozszerzyli swoją działalność również na kredyty hipoteczne, a nawet dokładniej - mieszkaniowe. Firma szybko zyskała uznanie i wielu zadowolonych klientów. Świadczyć mogą o tym dane z 2008, kiedy to już 4 lata od rozpoczęcia działalności, wartość sprzedanych kredytów hipotecznych wyniosła zawrotne 5,1 mln złotych. Open Finance skupia się na kredytach, choć do swojej oferty dołączyli również produkty ubezpieczeniowe.

Oferta Open Finance

Open Finance jako firma pośrednictwa kredytowego skupia się właśnie na kredytach. Z początku oferowali oni jedynie kredyty gotówkowe, jednak w bardzo krótkim czasie od rozpoczęcia działalności dołączyli do swojej oferty kredyty hipoteczne. Firma szybko zyskała sobie uznanie klientów, a ich oferta została znacznie bardziej ukierunkowana pod kredyty hipoteczne. Znacznie więcej ekspertów Open Finance przestawiło się na doradztwo w sprawie kredytów mieszkaniowych. Jednak kredyty gotówkowe dalej posiadają w ofercie, choć zainteresowanie tym produktem jest znacznie niższe. Wieloletnia współpraca z polskimi instytucjami finansowymi może natomiast zaowocować ofertą jeszcze korzystniejszą niż ta, którą bank ma do zaoferowania klientowi “z ulicy”.

Kredyt gotówkowy

Pośród bogatej oferty kredytów gotówkowych trudno jest znaleźć ten najlepszy i najtańszy. Samodzielne przeglądanie oferty każdego z banków, wyliczanie szacunkowych kosztów i porównywanie ich. To wszystko zajmuje bardzo dużo czasu. W dodatku, jeśli ktoś nie jest biegły w wyliczeniach, może się okazać, że wcale nie jest łatwo wybrać najlepszej oferty. Dlatego z pomocą przychodzą specjaliści Open Finance. Na wniosek klienta przeszukują wszystkie oferty kredytów bankowych, żeby wybrać ten, który najbardziej opłacalny dla wnioskującego. Zajmą się wszystkimi formalnościami za klienta, któremu pozostanie jedynie podpisać umowę kredytową. Open Finance to prostsza droga do kredytu.

Kredyt hipoteczny

Kredyt hipoteczny to największe zobowiązanie jakie klient indywidualny może otrzymać w banku. Prócz tego, że są to kredyty na duże kwoty, to wymagają również dopełnienia wielu formalności. Warto wybrać się do kogoś, kto zdecydowanie lepiej poradzi sobie z wyborem najlepszej dla nas oferty, oraz przeprowadzi przez cały proces wnioskowania. W tym miejscu wkracza Open Finance. Specjaliści z Open Finance sprawdzą wszystkie możliwe oferty, aby wybrać tę, która najlepiej będzie odpowiadać wymaganiom i oczekiwaniom klienta. Do tego poinformują o niezbędnych do dostarczenia dokumentach oraz pomogą dopełnić wszystkich formalności. Klienci korzystający z oferty doradztwa kredytowego Open Finance w sprawie kredytów hipotecznych, na pewną będą czuli się zaopiekowani. Tym bardziej, że Open Finance do każdego klienta podchodzi indywidualnie, a kredyt hipoteczny to ich specjalność.

Prowizje porśrednika Open Finance

Open Finance nie pobiera prowizji od klientów za swoje usługi. Pośrednictwo kredytowe Open Finance jest nieodpłatne. Choć nie wygląda to tak do końca. Prowizja dla pośrednika opłacana jest przez bank, w którym klient zdecydował się uzyskać kredyt. To bank wypłaca prowizję za przyprowadzenie klienta. W dodatku oferty wynegocjowane przez Open Finance mogą być znacznie korzystniejsze niż kredyt, który klient uzyskałby wnioskując samodzielnie. Bez względu na wszystko, skorzystanie z pomocy Open Finance jest opłacalne i korzystne.

Placówki Open Finance

Open Finance na przestrzeni lat dorobił się około 130 punktów stacjonarnych w których pracuje łącznie około 1000 specjalistów kredytowych. Początkowo zaczynali od punktów w Warszawie, by w ciągu paru lat zyskać ogólnokrajowy zasięg. Punkty stacjonarne Open Finance bez trudu znaleźć można w większych miastach polski. Na stronie dostępna jest lista placówek z adresami, więc nie powinno być problemem znalezienie najbliższego punktu.

Open Finance podsumowanie

Open Finance posiada wypracowaną już renomę na polskim rynku pośredników kredytowych. Choć oferta Open Finance to tak naprawde jedynie kredyty gotówkowe i hipoteczne, to szybko zyskał uznanie klientów, którzy chętnie wracają po pomoc. Wieloletnie doświadczenie i nastawienie na sprzedaż kredytów hipotecznych przynosi nie dość, że zyski, to również całe grono zadowolonych klientów. Ci, którzy skorzystali z pomocy Open Finance cenią sobie indywidualne podejście oraz profesjonalną pomoc. Niewątpliwym atutem Open Finance jest pomoc w przejściu przez cały proces wnioskowania o kredyt, co przy kredycie hipotecznym okazało się niezwykle docenioną praktyką.

Zalety i wady Open Finance

Zalety
 • Brak opłat prowizyjnych dla klientów,

 • Pomoc na każdym etapie wnioskowania,

 • Korzystne oferty kredytów hipotecznych,

 • Indywidualne podejście do każdego klienta.

 • Wady
 • Wąska gama produktów finansowych - kredyty gotówkowe i hipoteczne,

 • Czasem trzeba poczekać parę dni na przedstawienie oferty kredytów.

 • Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Open Finance
  0.0

  Inni pośrednicy: