Bonus

350 zł

CitiKonto - Nowe konto na wiosnę w Citi Banku

Citi Bank wystartował z wiosenną promocją konta osobistego! Przedstawiamy warunki promocji: kto może z niej skorzystać, jakie zadania wypełnić i ile można otrzymać. Sprawdź co dokładnie musisz zrobić - przedstawiamy dokładne instrukcje wraz z terminami realizacji!

CitiKonto - Nowe konto na wiosnę - co to za promocja?

Citi Bank zaprasza do udziału w wiosennej edycji promocji konta osobistego: “CitiKonto - Nowe konto na wiosnę”! Warunki udziału i zadania stawiane przez bank nowym klientom rachunku są niezwykle proste. Wystarczy aktywnie korzystać z rachunku: płacić BLIKiem, przelewać wypłatę na nowe konto lub wymieniać pieniądze w kantorze online, a z zrealizowanie konkretnych zadań otrzymasz cashback!

Otwierając konto osobiste w Citi Banku z linku promocyjnego do 8 czerwca 2023 r., możesz uzyskać 350 zł na konto! Nowa edycja promocji jest ograniczona limitem 3000 ofert.

Kto może skorzystać z promocji konta osobistego Citi Banku?

Promocja jest skierowana do nowych klientów Citi Banku. Z oferty może skorzystać każda osoba pełnoletnia, która nie posiadała konta osobistego w Citi Banku po dniu 31 grudnia 2020 r.

Citi konkretnie wskazuje kto nie może skorzystać z promocji CitiKonta:

 • osoby ze statusem dewizowym nierezydenta zgodnie z ustawą z dnia 27 lipca 2002 r. Prawo Dewizowe,
 • obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki,
 • osoby będące pracownikami Citi Banku lub spółek zależnych Citi,
 • osoby współpracujące z Bankiem na podstawie umów cywilnoprawnych,
 • osoby będące pracownikami Citibank Europe plc (Publiczna Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce,
 • członkowie władz Banku,
 • osoby bezpośrednio zaangażowane w przygotowanie Oferty – pracownicy którejkolwiek z agencji bądź firm,
 • współpracujących z Citi Bankiem przy organizacji Oferty, a także rodzice, rodzeństwo oraz małżonkowie tych osób.

Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę 350 zł za nowe CitiKonto?

Premia za nowe konto w promocji “CitiKonto – Nowe konto na wiosnę” jest podzielona na 4 części. Aby otrzymać każdą z nich trzeba wykonać konkretne zadanie za wykonanie poszczególnych zadań. Oto wszystkie premie wraz z przypisanymi do nich zadaniami.

 1. 20 zł za wyrażenie zgodny na kontakt - Do 8 czerwca 2023 roku otwórz promocyjne nowe CitiKonto i wyraź zgodę n na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych.
 2. 120 zł za transakcję BLIKIEM - do ostatniego dnia drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyliśmy Citi Konto, dokonaj min. 3 transakcji BLIK na kwotę min. 300 zł.
 3. 120 zł za przelew wynagrodzenia lub transakcje walutowe - do ostatniego dnia trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym otworzyliśmy Citi Konto, przelej na konto min. 2000 zł z tytułu wynagrodzenia lub wykonaj w Citi Kantor zlecenie walutowe na min. 2000 zł.
 4. 90 zł za wypełnienie wszystkich warunków promocji - dodatkowy bonus za spełnienie wyznaczonych zadań.

Udział w promocji warto potraktować jako szansę na naukę korzystania z funkcji konta, a nagrodę jako formę dodatkowej motywacji. Obsługa konta jest naprawdę bardzo prosta, a warunki na tyle łatwe do zrealizowania, że niemal każda osoba spełni je bez żadnego wysiłku.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

07.06.2023

Bonus

350 zł

Dla kogo

Dla nowych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5