Bonus

Oprocentowanie 6%

Promocja dobiegła końca

EkoKonto Oszczędnościowe bez ograniczeń (Edycja 9) w BNP Paribas

BNP Paribas oferuje promocję do konta oszczędnościowego EkoKonto Oszczędnościowe! Zyskaj 6% w skali roku do 15 maja 2023 dni i zacznij zarabiać na oszczędzaniu już dziś. Dowiedz się, jak wyglądają warunki promocji i zyskaj 6% na koncie oszczędnościowym EkoKonto Oszczędnościowe w BNP Paribas.

EkoKonto Oszczędnościowe bez ograniczeń (Edycja 9) - Co to za promocja?

BNP Paribas już po raz dziewiąty oferuje promocyjne warunki oszczędzania dla posiadaczy rachunku EkoKonto Oszczędnościowe. Spełniając warunki promocji możemy zyskać nawet 6% w skali roku dla naszych środków, do końca trwania okresu promocyjnego.

EkoKonto Oszczędnościowe bez ograniczeń (Edycja 9) - Kto może wziąć udział w promocji?

Do promocji może przystąpić każdy pełnoletni obywatel Polski, legitymujący się ważnym dowodem osobistym. Dodatkowym wymogiem jest posiadanie EkoKonta Oszczędnościowego lub umowy założenia EkoKonta oszczędnościowego oraz wyrażenie chęci udziału w promocji.

EkoKonto Oszczędnościowe bez ograniczeń (Edycja 9) - Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę?

Aby uzyskać promocyjne oprocentowanie 6% na rachunku EkoKonto Oszczędnościowe, wystarczy być posiadaczem takiego rachunku i wyrazić chęć udziału w promocji. Następnie należy zapewnić wpływ nowych środków na rachunek oszczędnościowy, tyle. Środki na rachunku EkoKonto Oszczędnościowe do kwoty 500 000 złotych objęte są oprocentowaniem 6% w skali roku. Jeśli na rachunku pojawi się suma środków przekraczająca kwotę 500 000 złotych, nadwyżka objęta będzie oprocentowaniem w wysokości 5% w skali roku. Promocyjne oprocentowanie środków obowiązuje do dnia zakończenia promocji, czyli do 15 maja 2023.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

14.05.2023

Bonus

Oprocentowanie 6%

Dla kogo

Dla posiadaczy EkoKonta Oszczędnościowego Paribas

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5