Bonus

100 zł

Promocja dobiegła końca

Poleć konto znajomemu w ING Bank

Poleć konto znajomemu w banku ING i zyskaj 100 zł za każde konto osobiste w ING, otwarte dzięki Tobie. Sprawdź szczegółowe warunki promocji i zacznij polecać konto rodzinie i przyjaciołom. Do zdobycia nawet 1000 złotych za 10 nowych klientów, którzy otworzą i będa korzystac z konta osobistego w ING.

Poleć konto znajomemu - Co to za promocja?

Poleć konto znajomemu to program poleceń banku ING. Celem promocji jest nagrodzenie stałych klientów za pozyskanie nowych. Za każde nowo otwarte konto stali klienci mogą zyskać 100 złotych za każdego, nowo zwerbowanego klienta. Natomiast nowi klienci mają szansę na uzyskanie bonusu w postaci 50 złotych za otwarcie konta w ING. Konieczne prócz posiadania konta będzie także spełnienie pewnych warunków.

Kto może wziąć udział w Poleć konto znajomemu?

Z promocji mogą skorzystać wszyscy obywatele Polski, którzy ukończyli 18 lat. Warunkiem niezbędnym do wzięcia udziału jest oczywiście posiadanie konta osobistego w banku ING. Konto musi być aktywne co najmniej 30 dni przed przystąpieniem do promocji.

Co trzeba zrobić, aby dostać nagrodę z Poleć konto znajomemu?

Aby wziąć udział w promocji i uzyskać przewidziane nagrody, trzeba skorzystać z serwisu bankowości elektronicznej, aplikacji mobilnej ING lub udać się do oddziału banku. Wybierając jedną z tych trzech metod należy wygenerować sobie kod promocyjny, który będzie służył do polecenia nowych klientów. Aby otrzymać nagrodę, nowi klienci muszą mieć konto aktywne co najmniej 31 dni oraz od momentu założenia konta, najpóźniej do 31 stycznia 2023 roku, muszą dokonać transakcji na łączną kwotę 300 złotych w przynajmniej dwóch różnych miesiącach. Po spełnieniu tych wymagań, osoba polecająca zyska 100 złotych, natomiast nowy klient uzyska nagrodę w postaci 50 złotych. Polecający może uzyskać maksymalnie 1000 złotych za 10 nowych klientów.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

06.11.2022

Bonus

100 zł dla stałych i 50 zł dla nowych klientów

Dla kogo

Dla nowych i stałych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5