Kalkulator zdolności kredytowej

Oblicz ile kredytu możesz dostać w ramach kredytu bankowego! Wystarczy podać kilka podstawowych danych, a kalkulator obliczy Twoją przybliżoną zdolność kredytową. Skorzystaj z kalkulatora zdolności kredytowej Akredo i sprawdź, który bank zaproponuje Ci najwięcej!

Jak obliczyć zdolność kredytową i wysokość raty kredytu hipotecznego?

Czym jest kalkulator zdolności kredytowej?

Kalkulator zdolności kredytowej to narzędzie niezbędne dla każdej osoby, która planuje zaciągnięcie kredytu. Chcesz kupić nieruchomość, ale nie wiesz jaką posiadasz zdolność kredytową? Z kalkulatorem Akredo możesz sprawdzić ile maksymalnie dostaniesz kredytu w banku, bez składania wniosku.

Kalkulator Akredo, dostępny całkowicie za darmo pozwala sprawdzić jaka jest Twoja zdolność kredytowa. Wystarczy podać kilka podstawowych danych, a kalkulator błyskawicznie wyliczy kwotę dostępnego kredytu. Szybko, online i bez wychodzenia z domu - sprawdź zdolność kredytową i dowiedz się czy stać Cię na kredyt według zasad banku.

Na zdolność kredytową składają się różne czynniki, nasz kalkulator uwzględnia wszystkie najczęściej brane informacje, wykorzystywane przy ocenie zdolności kredytowej w popularnych bankach. Co więcej, kalkulator Akredo pozwala sprawdzić i porównać, w którym banku posiadasz najwyższą wypłacalność.

Co jest wynikiem obliczeń kalkulatora zdolności kredytowej?

Wynikiem kalkulatora Akredo jest Twoja maksymalna kwota kredytu, dostępna w ramach kredytu hipotecznego lub gotówkowego, na podstawie danych podanych przez Ciebie. Jest to kwota zdolności kredytowej, czyli ile maksymalnie możesz dostać kredytu od banku.

Na ocenę zdolności kredytowej składa się wiele czynników: wysokość dochodów, rodzaj umowy zatrudnienia, forma pracy, wykonywany zawód, staż na rynku pracy, wiek, stan cywilny, liczba dzieci, wysokość zobowiązań i wiele więcej. Każdy bank bierze pod uwagę nieco inne wartości. Oznacza to, że dwa różne banki mogą udzielić Ci kredytu na inną maksymalną kwotę.

Nasz kalkulator wylicza zdolność na uproszczonych zasadach, podobnie jak kalkulatory dostępne na stronach internetowych poszczególnych banków. Wystarczy podać kilka podstawowych informacji, aby szybko poznać kwotę dostępnego kredytu.

Jak obliczyć zdolność kredytową z kalkulatorem Akredo?

Kalkulator posiada kilka rubryk, w które należy wpisać niezbędne dane do obliczenia zdolności kredytowej. Podaj wymagane informacje i kliknij przycisk sprawdź zdolność kredytową. Nasz kalkulator zdolności kredytowej wymaga wpisania następujących informacji:

  • miesięczny dochody netto,
  • stałe miesięczne zobowiązania,
  • suma rat spłacanych kredytów,
  • limity na kartach kredytowych,
  • liczba osób na utrzymaniu,
  • planowany czas kredytowania.

Aplikacja Akredo obliczy przybliżoną wysokość Twojej maksymalnej zdolności kredytowej. Pod wynikiem kalkulatora wyświetli się oferta kredytów dostępnych w popularnych polskich bankach. Porównaj wartości podane przez kalkulator, wybierz bank i złóż wniosek o kredyt, klikając w przycisk przy ofercie.