Bonus

460 zł

460 zł bonusu z kartą kredytową Visa Silver w Santander

Kolejna edycja promocji karty kredytowej Visa Silver “Akcja Pajacyk” od Santander Bank Polska przed nami. Tym razem zdobyć możemy 360 zł zwrotów moenyback oraz dodatkowe 100 zł za skorzystanie z usługi Fast Cash. Możemy więc wesprzeć szczytny cel i jednocześnie odnosić korzyści.

460 zł bonusu w Santander Bank Polska - co to za promocja?

To już kolejna edycja wspólnej akcji promocyjnej Santander Bank Polska i Akcji Pajacyk. Tym razem decydując się na kartę Visa Silver z wizerunkiem maskotki akcji lub Visa Platinum będziemy mogli zdobyć zwrot części wydanych w sklepach spożywczych pieniędzy. to nawet 360 zł w skali roku. Dodatkowo jeżeli skorzystamy z funkcji Fast Cash, to czeka na nas 100 zł bonusu.

Kto może wziąć udział w promocji Santander Bank Polska?

Promocja przeznaczona jest dla wszystkich pełnoletnich klientów Santander Bank Polska, którzy posiadają pełną zdolność do czynności prawnych i nie posiadali w nim karty kredytowej po 1 października 2022 roku.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć 460 zł bonusu z kartą Visa Santander?

Jak otrzymać 460 zł w promocji Banku Santander i Akcji Pajacyk? Nie jest to trudne, ale nasze bonusy są rozbite na dwie części. Oto jak zdobyć 360 zł zwrotu moneyback i dodatkowe 100 zł za korzystanie z usługi Fast Cash krok po kroku:

  1. Do 31 marca 2023 roku złóż wniosek o kartę kredytową Visa Silver "Akcja Pajacyk" lub Visa Platinum na stronie banku. Konieczne będzie też wyrażenie zgody na otrzymywanie od banku informacji handlowych oraz przetwarzanie danych w celach marketingowych. Musimy też aktywować elektroniczny kanał kontaktu z bankiem.
  2. W trakcie składania wniosku skorzystajmy z usługi Fast Cash. Możemy dzięki niej wykonywać transakcje jeszcze przed otrzymaniem kary. Taką transakcję, w formie przelewu z karty na dowolne konto osobiste na kwotę 1000 zł musimy wykonać.
  3. To zapewni nam pierwsze 100 zł bonusu.
  4. W kolejnych 12 miesiącach korzystaj z karty w sklepach spożywczych, a bank zwróci Ci nawet 5% wydanej kwoty (nie więcej niż 30 zł miesięcznie). To oszczędność nawet 360 zł w skali roku!
  5. Łączny bonus, który możesz zdobyć to aż 460 zł!
Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.03.2023

Bonus

360 zł w formie moneybacku 100 zł za skorzystanie z usługi Fast Cash

Dla kogo

Klienci nie posiadający karty kredytowej

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5