Bonus

150 zł

Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom w Pekao

Skorzystaj z promocji Pekao i otwórz konto dla swojego dziecka! Załatw swojemu dziecku kieszonkowe na kwotę 150 zł na start! Konto dla dziecka to świetna szansa na wprowadzenie nawyku oszczędzania i dysponowania pieniędzmi! Sprawdź ofertę Banku Pekao!

Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom - co to za promocja?

Bank Pekao kontynuuje promocję konta dla dzieci “Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”. To już XXV edycja popularnej promocji, a bank systematycznie ulepsza nagrody! W tej edycji nagroda jest nieco niższa niż w poprzedniej.

Za otwarcie konta osobistego dla dziecka oraz rachunku oszczędnościowego Mój Skarb, Bank Pekao przyznaje nagrodę 150 zł. Zapoznaj się z warunkami i zobacz co trzeba zrobić aby otrzymać premię!

Kto może wziąć udział w promocji konta dla młodych Pekao?

Konto Przekorzystne dla dziecka w promocji można otworzyć dla dzieci w wieku od 0 do 17 lat. Jest to promocja dedykowana najmłodszym klientom, jednak to rodzice zakładają konto w ich imieniu. Kto może wziąć udział w promocji?

1Aby wziąć udział w promocji Ty jako rodzic musisz posiadać konto w Pekao. p>1Klient Pekao, który posiada dzieci w wieku 0-17 lat. p>1Wniosek o otwarcie konta Przekorzystnego w promocji należy złożyć do 30 listopada 2022 roku. p>1Z oferty nie mogą skorzystać osoby, które skorzystały z poprzednich edycji promocji "Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom", "Pierwsze kieszonkowe na konto z PeoPay KIDS" lub "Ekstra 50 zł dla nastolatka".

Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę 150 zł za nowe konto Przekorzystne dla dziecka?

Nagroda w promocji Pekao jest podzielona na dwie części: 50 zł i 100 zł. Aby otrzymać cały bonus konieczne jest spełnienie wszystkich warunków zawartych w regulaminie oferty “Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom”. Poniżej prezentujemy co dokładnie trzeba zrobić.

1. W okresie od 5 grudnia 2022 r. do 31 stycznia 2023 r. załóż dziecku konto w Pekao:

młodsi do 6 roku życia - Konto Przekorzystne i rachunek oszczędnościowy Mój Skarb.

dzieci w wieku 6-12 lat - Konto Przekorzystne, rachunek oszczędnościowy Mój Skarb, aplikacja PeoPay KIDS.

nastolatki w wieku 13-17 lat - Konto Przekorzystne i rachunek oszczędnościowy Mój Skarb 2. Zapisz otwarte rachunki do udziału w promocji i zaakceptuj wymagane przez Pekao zgody. 3. Poczekaj na przelew nagrody 50 zł na Konto Przekorzystne dla dziecka.

Drugą część nagrody otrzymamy po wypełnieniu jeszcze jednego warunku do dnia 9 lutego 2023 roku, zależnego od wieku dziecka:

dla dziecka poniżej 6 lat - na Koncie Przekorzystnym lub Moim Skarbie należy zgromadzić saldo powyżej 200 zł, musi znajdować się przynajmniej na jednym z dwóch wymienionych rachunków,

dla dziecka w wieku co najmniej 6 lat - dziecko musisz zrealizować min. 5 kartą wydaną do konta lub BLIK.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.01.2023

Bonus

150 zł

Dla kogo

Dla nowych klientów od 0 do 17 roku życia

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie