Bonus

Oprocentowanie 7%

Konto Mega Oszczędnościowe - 35 edycja w Alior Banku

Alior Bank oferuje promocję do Konta Mega Oszczędnościowego! Zyskaj 7% w skali roku na 3 miesiące i zacznij zarabiać na oszczędzaniu już dziś. Dowiedz się, jak wyglądają warunki promocji i zyskaj 7% na Koncie Mega Oszczędnościowym w Alior Banku.

Konto Mega Oszczędnościowe - edycja 35 - Co to za promocja?

Alior Bank już 35 raz zaprasza do udziału w promocji do Konta Mega Oszczędnościowego. Skorzystaj z promocyjnego oprocentowania 7% w skali roku przez okres trwania promocji. Wpłać nowe środki na Konto Mega Oszczędnościowe między 12.05.2023 roku a 13.06.2023 roku i ciesz się promocyjnym oprocentowaniem.

Konto Mega Oszczędnościowe - edycja 35 - Kto może wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział należy był pełnoletnim obywatelem Polski legitymującym się ważnym dowodem osobistym. Promocja przewidziana jest dla posiadaczy Konto Mega Oszczędnościowe, którzy nie brali udziału w poprzednich edycjach promocji i wyrazili chęć na udział w aktualnej promocji.

Konto Mega Oszczędnościowe - edycja 35 - Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę?

Aby wziąć udział w promocji i zyskać promocyjne oprocentowanie, w pierwszej kolejności należy być posiadaczem Konta Mega Oszczędnościowego. Następnym krokiem będzie wyrażenie zgody na udział w promocji i akceptacja zgód marketingowych. Następnie w okresie trwania promocji musimy wpłacić nowe środki na Konto Mega Oszczędnościowe. Dla środków do 100 000 złotych zyskamy oprocentowanie promocyjne w wysokości 5% w skali roku. Jeśli natomiast w okresie promocji, w każdym okresie rozliczeniowym dokonamy przynajmniej 5 płatności kartą do konta, to zyskamy oprocentowanie rzędu 7% w skali roku. Środki powyżej 100 000 złotych objęte są standardowym oprocentowaniem 1%, natomiast nadwyżka powyżej 200 000 złotych uzyka oprocentowanie w wysokości 2%.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

12.06.2023

Bonus

Oprocentowanie 7% w skali roku

Dla kogo

Dla klientów Alior Bank

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5