Bonus

Oprocentowanie 6%

Promocja dobiegła końca

Konto Lokacyjne na Start w BNP Paribas

Od 2.11.2022 roku BNP Paribas zaprasza na promocję Konto Lokacyjne na Start. To już druga edycja promocji organizowanej przez bank BNP Paribas. Załóż swoje pierwsze Konto Lokacyjne będąc posiadaczem podstawowego konta osobistego i zyskaj 6% oprocentowania środków na koncie lokacyjnym. Nie czekaj, promocja trwa do 31.12.2022 roku.

Konto Lokacyjne na Start - Co to za promocja?

Bank BNP Paribas przygotował drugą już edycję promocji Konto Lokacyjne na Start. Promocja dotyczy nowych klientów, którzy nie posiadają Konta Lokacyjnego w banku BNP Paribas. Dla nowo otwartych kont lokacyjnych bank BNP Paribas przygotował specjalne, atrakcyjne oprocentowanie wynoszące aż 6% w skali roku.

Konto Lokacyjne na Start - Kto może wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji BNP Paribas - Konto Lokacyjne na Start - konieczne jest posiadanie konta osobistego w tymże banku, jednak nie można być wcześniej posiadaczem Konta Lokacyjnego. Promocja obowiązuje jedynie pierwsze otwarte Konto Lokacyjne dla danego klienta. Aby skorzystać z promocji, konto lokacyjne należy otworzyć między 2.11.2022 roku a 31.12.2022 roku.

Konto Lokacyjne na Start - Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę?

Wymagania, aby uzyskać bonus promocji Konto Lokacyjne na Start, nie są wysokie. Wszystko co trzeba zrobić, aby otrzymać bonus promocyjny w postaci oprocentowania 6% na koncie lokacyjnym, zamiast standardowego 1%, to otworzyć swoje pierwsze konto lokacyjne w BNP między 2.11.2022 a 31.12.2022. Oprocentowanie środków w wysokości 6% obowiązywać będzie do 28.02.2023 roku, a po tym okresie, powróci do standardowego 1%.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.12.2022

Bonus

Oprocentowanie 6%

Dla kogo

Dla posiadaczy konta osobistego

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5