Bonus

Nawet 500 000 zł

Loteria Jesteś wygrywem w BNP Paribas

Loteria “Jesteś wygrywem” to promocja konta osobistego BNP Paribas oraz aplikacji mobilnej GOmobile, przygotowana we współpracy z siecią sklepów Żabka! W promocji można wygrać każdego dnia od 500 do 500 000 zł w losowaniu głównym! Zapoznaj się z warunkami oferty specjalnej i zarejestruj swój udział już teraz!

Jesteś wygrywem w BNP Paribas - co to za promocja?

BNP Paribas wystartował z nową promocją konta osobistego połączoną z loterią, z pulą nagród ponad 1 500 000 zł! Promocja “Jesteś wygrywem” została przygotowana we współpracy z siecią sklepów Żabka - w loterii można wygrać nagrody pieniężne oraz vouchery na zakupy:

 • 500 000 zł - nagroda I stopnia,
 • 12 x 50 000 zł - nagroda II stopnia w postaci przelewu gotówkowego, losowanie co miesiąc,
 • 52 x 5 000 zł - nagroda III stopnia w postaci przelewu gotówkowego, losowanie co tydzień,
 • 364 x 500 zł - nagroda IV stopnia evoucher, losowanie codziennie.

Bank BNP Paribas gwarantuje nagrodę w postaci evouchera na kwotę 50 zł. Wystarczy założyć Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i aktywować aplikację bankowości mobilnej GOmobile. Możliwa wygrana w loterii jest wynikiem aktywnego płacenia kartą do konta i szczęścia. Każde 10 zł wydane w żabce to 10 losów na loterii!

Kto może skorzystać z promocji konta osobistego i loterii BNP Paribas?

Z promocji i loterii BNP Paribas “Jesteś wygrywem” może skorzystać klient, który:

 • ma ukończone 18 lat i posiada pełną zdolność do czynności prawnych,
 • ma miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i posiada numer PESEL,
 • w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie konta osobistego w promocji nie były posiadaczem ani współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku BNP Paribas.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w loterii BNP Paribas i zwiększyć swoje szanse na wygraną?

Bank BNP Paribas i sieć Żabka przygotowały prostą promocję, w której nagroda gwarantowana wynosi jedynie 50 zł do wydania na zakupy w Żabce. Większą zachętą do założenia konta jest loteria na łączną pulę nagród ponad 1 500 000 zł. Co i kiedy można wygrać w loterii?

 • Codziennie - 500 zł w postaci vouchera
 • Co tydzień - 5000 zł przelewem na konto
 • Co miesiąc - 50 000 zł przelewem na konto
 • W finale loterii - 500 000 zł przelewem na konto

Jak wygrać w loterii? Przede wszystkim trzeba płacić kartą za zakupy (najlepiej w sklepach sieci Żabka - 10 zł = 10 głosów na loterii) i liczyć na swoje szczęście. Przedstawiamy zasady udziału w promocji oraz loterii “Jesteś wygrywem”.

 1. Pobierz aplikację GOmobile Banku BNP Paribas.
 2. W aplikacji mobilnej otwórz Konto Otwarte na Ciebie z Kartą Otwartą na Dzisiaj i dostępem do bankowości elektronicznej.
 3. Następnie i przystąp do promocji "Jesteś wygrywem", zgłaszając swój udział w loterii, klikając w baner widoczny po zalogowaniu do aplikacji GOmobile w górnej części ekranu.
 4. Dokonaj pierwszej transakcji kartą wydaną w promocji „Jesteś wygrywem” w Żabce na minimum 10 zł. Każde kolejne wydane 10 zł w Żabce lub innym punkcie na terenie Polski to kolejna szansa na wygraną. Od tej pory bierzesz udział w loterii.

W loterii rejestrowane są transakcje dokonywane od 13 lutego 2023 do 11 lutego 2024. Loteria kończy się 12 czerwca 2024 roku. Śledź wyniki losowań na stronie promocji oraz w aplikacji mobilnej bankowości GOmobile.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

10.02.2024

Bonus

50 zł za otwarcie konta od 500 do 500 000 zł w loterii

Dla kogo

Dla nowych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5