Bonus

Brak prowizji

Promocja dobiegła końca

Pożyczka konsolidacyjna bez prowizji w PKO BP

Pożyczki konsolidacyjne pozwalają na wyjście ze spirali zadłużenia dzięki połączeniu zobowiązań w jedno z mniejszą, łatwiejszą w obsłudze ratą. Do końca października, PKO BP nie pobiera prowizji za swoje usługi konsolidacyjne.

Konsolidacja bez prowizji w PKO BP!

Bank PKO BP posiada w swojej ofercie atrakcyjne pożyczki konsolidacyjne. Klienci mogą wnioskować o kredyt na spłatę obecnych zadłużeń na sumę maksymalnie 217 243 zł. Dzięki pożyczonej kwocie dłużnik pozbywa się starych zobowiązań i zostaje z jednym, którego rata jest niższa od sumy poprzednich opłat. Oprócz pieniędzy na spłatę poprzednich kredytów bank pozwala wnioskować również o dodatkowe środki na dowolny cel o wartości do 30% kwoty zadłużenia.

Nowe zobowiązanie dla banku spłacane jest w czasie od 2 do 120 miesięcy, wedle preferencji wnioskodawcy. Co jednak istotne: w trakcie trwania obecnej promocji, umowa konsolidacyjna nie zawiera kwoty prowizji. Dzięki temu usługa jest jeszcze tańsza niż do tej pory. RRSO zaczyna się od 11,80%.

Konsolidacja dla każdego

Promocja PKO BP nie jest ograniczona do nowych klientów. Może z niej skorzystać każdy, kto posiada albo założy konto osobiste w banku. To na nie otrzymasz kwotę na dowolny cel, jeżeli postanowisz o nią wnioskować. Za pomocą konta osobistego spłacisz również swoje zobowiązanie — bank pobierze miesięczne raty prosto z konta.

Jak otrzymać konsolidację bez prowizji?

Wniosek o promocyjną pożyczkę konsolidacyjną złożysz w aplikacji mobilnej IKO lub za pomocą bankowości internetowej iPKO w przeglądarce. Wystarczy wejść w zakładkę produktu pośród kredytów i złożyć wniosek. Oferta uwzględni promocyjne warunki automatycznie, bez konieczności wypełniania dodatkowych kroków.

Aby wykorzystać jedno z tych rozwiązań musisz posiadać już konto w banku. Jeżeli go nie masz, możesz je założyć, lub złożyć wniosek ze strony banku:

  1. Wejdź na stronę internetową banku, wybierz zakładkę kredyty na górze strony i przejdź do oferty kredytu konsolidacyjnego.
  2. Na stronie oferty możesz wpisać koszta swojego kredytu i wysokość obecnej raty w kalkulator, aby zobaczyć różnicę w wysokości nowych, miesięcznych kosztów spłaty dla danego okresu kredytowania.
  3. Po ustaleniu warunków kredytu wciśnij przycisk “zobacz propozycję”.
  4. W oknie po prawej podaj swoje dane kontaktowe, wybierz najbliższy oddział banku i wciśnij przycisk “wyślij”.
  5. Jeden z doradców bankowych zadzwoni do ciebie aby przedstawić ci szczegóły oferty i zaproponować warunki jej zawarcia, wraz z otworzeniem konta osobistego.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.10.2022

Bonus

Pożyczka konsolidacyjna bez prowizji

Dla kogo

Dla nowych i stałych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5