Bonus

200 zł

Promocja dobiegła końca

Zgarnij 200 zł na paliwo w Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank rozpoczął nową edycję konkursu “Zgarnij 200 zł na paliwo”. Korzystając z kredytu samochodowego dostępnego w ofercie banku, otrzymasz dodatkową kartę podarunkową na zakup paliwa.

Karty podarunkowe na stacje paliwowe PKN Orlen

Santander Consumer Bank oferuje karty podarunkowe dla kierowców kupujących z bankiem nowe pojazdy. Bon o wartości 200 zł można wydać na stacjach paliwowych PKN Orlen, dzięki czemu pojazd będzie od razu gotowy do jazdy.

Promocja ta dotyczy wyłącznie umów podpisywanych zdalnie z Santander Consumer Bank, na kwotę minimum 20 000 zł. Co ważne, bank nie nagradza umów zawartych u jego partnerów, w tym dealerów, pośredników, komisantów, oraz pracowników sieci sprzedaży mobilnej.

Paliwo dla każdego

Promocja jest skierowana do wszystkich chętnych. Może w niej wziąć udział każda pełnoletnia osoba fizyczna, przedsiębiorca, jak i osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej. Każdy kto podpisze umowę o kredyt samochodowy z Santander Consumer Bank ma szansę na kartę podarunkową o wartości 200 zł do wykorzystania na stacjach Orlen.

Jak skorzystać z promocji banku?

Aby otrzymać kartę podarunkową:

  1. Potwierdź akceptację warunków umowy Promocji w formularzu kontaktowym lub podczas rozmowy telefonicznej z doradcą.
  2. Podpisz umowę o wartości minimum 20 000 zł w trybie zdalnym przed 31 października 2022 roku.
  3. Po zakończeniu miesiąca kalendarzowego, w którym została zawarta umowa, bank prześle do ciebie nagrodę. Umowa musi wciąż być aktywna w momencie przekazania nagrody.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.10.2022

Bonus

200 zł do wykorzystania na stacjach paliwowych PKN Orlen

Dla kogo

Bez ograniczeń

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5