Bonus

900 zł

Aż 900 zł w bonusach z kartą kredytową Citi Smiplicty

Promocje zachęcające do sięgnięcia po karty kredytowe to już norma. Jednak najnowsze akcja Citi Handlowego zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Za założenie karty kredytowej Citi Simplicty możemy odebrać aż 900 zł premii. 600 w bonach Allegro i 300 w punktach Mastercard Bezcenne Chwile. Warto się pospieszyć i skorzystać z najnowszej promocji Citi.

900 zł w bonusach z kartą kredytową Citi Smiplicty - co to za promocja?

Najnowsza promocja Citi Handlowy zachęca do sięgnięcia po flagową kartę kredytową banku - Citi Simplicty. W zamian za podpisanie umowy i regularne korzystanie z karty otrzymać możemy aż 900 zł w bonusach. 600 zł bezpośrednio do wydania na Allegro i 300 zł w punktach programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Kto może wziąć udział w promocji Citi?

Promocja przeznaczona jest dla wszystkich pełnoletnich klientów Citi Handlowy, którzy po 1 stycznia 2023 roku nie posiadali w nim karty kredytowej. Okres karencji jest więc niezwykle krótki.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć 900 zł z Citi Simplicty?

By zdobyć 900 zł nie będziemy musieli spełnić wielu warunków. Wystarczy podpisać umowę na kartę i regularnie z niej korzystać w kolejnych miesiącach. Oto co należy zrobić, by zgarnąć bonusy:

  1. Do 31.08.2023 r. złóż wniosek o kartę kredytową Citi Simplicty. W promocji bierze udział tylko pierwszych 2500 wniosków, więc nie czekaj z tym na ostatnią chwilę. Pamiętaj o wyrażeniu zgody na kontakty marketingowe drogą elektroniczną i telefoniczną - będą one konieczne do odebrania nagród.
  2. Aktywuj kartę w bankowości internetowej Citibank Online lub aplikacji Citi Mobile.
  3. W kolejnym miesiącu jeszcze przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej. Przystąp też do programu Mastercard Bezcenne Chwile i zarejestruj w nim swoją nową kartę.
  4. W pierwszych trzech miesiącach (w każdym z nich osobno) następujących po zawarciu umowy wykonaj transakcje na kwotę min. 300 zł.
  5. Otrzymasz za to 24 000 punktów Bezcenne Chwile o wartości 300 zł.
  6. W kolejnych sześciu miesiącach (również w każdym z nich z osobna) również dokonaj transakcji na łączną kwotę 300 zł.
  7. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz ten warunek otrzymasz 100 zł w postaci e-bonu do wydania na portalu aukcyjnym Allegro.
  8. Łącznie możesz uzyskać 300 zł w punktach Bezcenne Chwile i aż 600 zł na Allegro - łącznie to aż 900 zł bonusu!
Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.08.2023

Bonus

600 zł w bonach Allegro 300 zł (24 000 punktów) programu Bezcenne Chwile

Dla kogo

Klienci banku bez karty kredytowej

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5