Bonus

7% na lokacie

Promocja dobiegła końca

EKOlokata w Bank Ochrony Środowiska

Ósma edycja EKOlokaty Promocyjnej w Banku Ochrony Środowiska to doskonała szansa na atrakcyjne oprocentowanie. 7% na lokacie otwartej na 12 miesięcy, 6,8% na lokacie otwartej na 6 miesięcy oraz 6,6% na lokacie na 3 miesięe to wyjątkowa okazja. Nie czekaj, sprawdź jak zyskać bonus.

EKOlokata Promocyjna - Co to za promocja?

Bank Ochrony Środowiska już po raz ósmy oferuje możliwość uzyskania atrakcyjnego oprocentowania na EKOlokacie promocyjnej. W ramach promocji możesz otworzyć lokatę na 3, 6 lub 12 miesięcy z dopasowanym do okresu lokowania oprocentowaniem. Jest to odpowiednio 6,6%, 6,8% przy i 7%. Oprocentowanie środków obowiązuje przez cały okres lokowania. Promocyjne lokaty dostępne są do 03.04.2023 roku.

EKOlokata Promocyjna - Kto może wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji należy być klientem Banku Ochrony Środowiska. Lokaty dostępne są bowiem jedynie w aplikacji mobilnej BOŚ lub w systemie bankowości elektronicznej. EKOlokate promocyjną może otworzyć każdy obywatel Polski który ukończył 18 lat. Otworzyć można dowolną liczbę lokat, a suma środków na jednej lokacie to maksymalnie 500 000 złotych. Lokatę otwieramy od minimum 1000 złotych wpłaty.

EKOlokata Promocyjna - Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę?

Aby skorzystać całościowo z promocji Banku Ochrony Środowiska wystarczy być posiadaczem rachunku osobistego w BOŚ, a następnie za sprawą aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej założyć lokatę z promocyjnymi warunkami. Tam, po złożeniu wniosku i zaakceptowaniu warunków oraz zgód marketingowych wystarczy pozostawić na rachunku osobistym kwotę odpowiadającą sumie środków, zadeklarowaną do umieszczenia na lokacie. BOŚ samodzielnie przeniesie środki z konta na lokatę.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

14.05.2023

Bonus

Oprocentowanie 7% w skali roku

Dla kogo

Dla nowych i stałych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5