Bonus

8.01% na lokacie

EKOlokata Zimowa w Bank Ochrony Środowiska

Pierwsza edycja EKOlokaty Zimowej w Banku Ochrony Środowiska to doskonała szansa na atrakcyjne oprocentowanie. 8.01% na lokacie otwartej na 3 miesiące oraz 7,5% na lokacie na 6 miesięcy to wyjątkowa okazja. Nie czekaj, sprawdź jak zyskać bonus.

EKOlokata Zimowa - Co to za promocja?

EKOlokata Zimowa to szansa na wyższe oprocentowanie dla nowych lokat. Skorzystać mogą zarówno nowi jak i stali klienci. Warunkiem jest utworzenie lokaty dla nowych środków na okres 3 lub 6 miesięcy. Zakładając EKOlokatę Zimową, dla lokaty 3 miesięcznej można uzyskać 8,01% w skali roku, natomiast na lokacie 6 miesięcznej jest to oprocentowanie 7,5% w skali roku.

EKOlokata Zimowa - Kto może wziąć udział w promocji?

EKOlokata Zimowa to promocja przeznaczona dla wszystkich, nowych i stałych klientów, którzy otworzą swoją pierwszą lokatę w Banku Ochrony Środowiska. Warunkiem skorzystania z promocji jest brak historii utworzonych w Banku Ochrony Środowiska wcześniejszych lokat.

EKOlokata Zimowa - Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę?

Aby skorzystać z promocji Banku Ochrony Środowiska - EKOlokata Zimowa, wystarczy otworzyć swoją pierwszą lokatę na okres 3 lub 6 miesięcy przed 31.01.2023. Warunkiem koniecznym, jest brak wcześniej otwieranych w BOŚ lokat. Wtedy, możemy otworzyć EKOlokatę Zimową i uzyskać atrakcyjne oprocentowanie w skali roku na danej lokacie. Warunkiem skorzystania z promocji jest również brak wypłaty środków, przed upływem okresu lokowania. W przeciwnym wypadku, klient traci wszystkie wypracowane odsetki. Z promocji skorzystać mogą zarówno stali klienci Banku Ochrony Środowiska, jak i nowo przybyli. Nie ma limitu ilości lokat, natomiast ilość środków zgromadzonych na jednej lokacie to maksymalnie 500 000 złotych.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.01.2023

Bonus

Oprocentowanie 8.01% w skali roku

Dla kogo

Dla nowych i stałych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie