Ranking kredytów gotówkowych - grudzień 2022

Ranking kredytów gotówkowych - grudzień 2022
Ranking kredytów gotówkowych - grudzień 2022
Ranking kredytów gotówkowych - grudzień 2022

Sprawdź pozostałe rankingi:

W rankingu przedstawiamy najlepsze aktualnie dostępne oferty. Aby ułatwić Ci wybór, prezentujemy wszystkie najważniejsze informacje o kredycie na konkretnym przykładzie: wysokość RRSO, wysokość pojedynczej raty, oprocentowanie oraz całkowity koszt kredytu. Celem rankingu jest pomoc w podjęciu decyzji, jaki kredyt gotówkowy wybrać. Sprawdź najnowsze kredyty na dowolny cel i złóż wniosek!

Najlepsze kredyty gotówkowe tylko w Santander Consumer Bank!

Santander Consumer Bank - Bank od kredytów, spełnia swoje zadania idealnie i dostarcza klientom szeroką gamę produktów kredytowych. Zwycięstwo w rankingu kredytów gotówkowych 2022 zawdzięcza ofercie 4 kredytów na dowolny cel: kredyt online, kredyt gotówkowy Równoratka, Mistrzowski Kredyt Gotówkowych i eko-kredyt Czyste Powietrze.

Poszczególne produkty różnią się od siebie, co sprawia, że Santander Consumer Bank świetnie odpowiada na zróżnicowane potrzeby klientów! W ramach tych kredytów można otrzymać gotówkę na różne cele, na kwotę do nawet 100 000 zł, z wygodną spłatą w niskich ratach.

Santander Consumer Bank umożliwia podjęcie kredytu całkowicie przez Internet - kwestia uzyskania pożyczki całkowicie online zależy głównie od kwoty zobowiązania. W przypadku kredytu do 15 tys. najciekawszym i najtańszym rozwiązaniem jest kredyt Równoratka ze stałą ratą przez cały okres kredytowania. Dokładnie sprawdź poszczególne produkty i wybierz rozwiązanie dla siebie.

Pożyczka gotówkowa PKO BP na drugim miejscu rankingu najlepszych kredytów!

PKO Bank Polski proponuje pożyczkę gotówkową godną wysokiego miejsca w rankingu! W ramach pożyczki można otrzymać do 255 550 zł, ze spłatą na 96 miesięcy. Kredyt udzielany z prowizją 0%, Wypłata gotówki nawet w dzień złożenia wniosku! Wszystko to dostępne online przez aplikację iKO oraz serwis iPKO.

Nowi klienci PKO BP również mogą liczyć na pożyczkę gotówkową online! Przez Internet można otrzymać do 6200 zł! Wystarczy potwierdzić swoją tożsamość przelewem weryfikacyjnym! Okres spłaty pożyczki dla nowych klientów wynosi maksymalnie 24 miesiące - oczywiście w ramach pożyczki online.

PKO oferuje pożyczki dla każdego! Wystarczy ukończone 18 lat i odpowiednia zdolność kredytowa. Każda osoba, która wykaże szanse na spłatę kredytu, otrzyma go bez problemu! Złóż wniosek i przekonaj się sam!

Oferta VeloBank zamyka podium najlepszych kredytów w grudniu!

VeloBank posiada w swojej ofercie kilka różnych wariantów kredytu gotówkowego z RRSO od 13,2 do 25,8%. Bank przygotował szczególnie dobrą ofertę dla obecny i nowych klientów aktywnie korzystających z VeloKonta, którzy dotychczas nie korzystali z oferty kredytowej. Dla takich klientów, kredyt jest dostępny online - nawet 200 000 zł!

Kredyt gotówkowy VeloBank to szansa na nawet 200 000 zł, ze spłatą rozłożoną na 10 lat. Prowizja wynosi 0%, decyzję otrzymamy bardzo szybko, a pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Koszty kredytu można łatwo sprawdzić na stronie banku, bez konieczności składania wniosku.

Oprócz podstawowego kredytu gotówkowego, VeloBank proponuje również: kredyt ze stałą ratą: z góry wiesz, ile zapłacisz, prowizja 0%, RRSO 22,2% oraz kredyt EKO: pożyczka na energooszczędne inwestycje w Twoim domu, do 40 000 zł, na 10 lat, RRSO 12%.

Alior Bank awansuje w rankingu kredytów gotówkowych!

Alior nie odstaje od konkurencji i również proponuje kilka produktów kredytowych, które odpowiadają na różne potrzeby klientów. Znajdziemy tu cztery rodzaje pożyczek dostępnych online oraz w placówkach stacjonarnych: Kredyt Odroczony - z karencją spłaty 3 miesiące, Pożyczka na Klik bez prowizji! - do 5 tys. zł całkowicie online z prowizją 0%, Pożyczka Internetowa - standardowy kredyt online oraz Kredyty eko, przeznaczony na cele proekologiczne.

Maksymalnie w Alior Banku można otrzymać 200 000 zł w ramach kredytu, ze spłatą rozłożoną na 10 lat. Zależnie od poszczególnych produktów, jak również sposobu wnioskowania zmienia się maksymalnie dostępna kwota pożyczki. Oczywiście, kwota dostępnego kredytu zależy od zdolności kredytowej klienta.

Kredyty i pożyczki na kwotę powyżej 70 tys. zł wymagają wykupienia ubezpieczenia na wypadek utraty pracy oraz NNW. RRSO kredytów w Alior Bank waha się od 9,04% do 18,23% - wysokość kosztów wynika z indywidualnych ustaleń banku z kredytobiorcą.

Kredyt gotówkowy Pekao zdobywa wysokie, piąte miejsce w rankingu!

Bank Pekao z Żubrem proponuje korzystną Pożyczkę Ekspresową dla nowych klientów! Właśnie oferta tego kredytu gotówkowego sprawiła, że Pekao znalazło się w naszym rankingu najlepszych pożyczek!

Oferta kredytu Pekao to możliwość podjęcia nawet do 250 000 zł z prowizją 0%. Spłata może zostać rozłożona na 10 lat! Bank udziela pieniędzy na dowolny cel. Jedyny warunek to odpowiednia zdolność kredytowa!

Maksymalny czas spłaty jest uzależniony od kwoty pożyczki - im wyższa kwota, tym dłuższy może być czas spłaty. Dla pożyczek od 1000 zł do 2999 zł okres spłaty wynosi od 1 roku do 3 lat, 3000 - 14 999 zł do 8 lat, 15 000-250 000 zł do 10 lat. Sprawdź czy możesz dostać pożyczkę w Pekao!