Ranking kredytów gotówkowych - czerwiec 2023

Ranking kredytów gotówkowych - czerwiec 2023
Ranking kredytów gotówkowych - czerwiec 2023
Ranking kredytów gotówkowych - czerwiec 2023

Sprawdź pozostałe rankingi:

W rankingu przedstawiamy najlepsze aktualnie dostępne oferty. Aby ułatwić Ci wybór, prezentujemy wszystkie najważniejsze informacje o kredycie na konkretnym przykładzie: wysokość RRSO, wysokość pojedynczej raty, oprocentowanie oraz całkowity koszt kredytu.

Celem rankingu jest pomoc w podjęciu decyzji, jaki kredyt gotówkowy wybrać. Sprawdź najnowsze kredyty na dowolny cel i złóż wniosek!

Najlepsze kredyty gotówkowe oferuje Bank Pekao!

Bank Pekao z Żubrem proponuje korzystną Pożyczkę Ekspresową dla nowych klientów z RRSO 12,55%! Właśnie oferta tego kredytu gotówkowego sprawiła, że Pekao znalazło się w naszym rankingu najlepszych pożyczek!

Oferta kredytu Pekao to możliwość podjęcia nawet do 250 000 zł z prowizją 0%. Spłata może zostać rozłożona na 10 lat! Bank udziela pieniędzy na dowolny cel. Jedyny warunek to odpowiednia zdolność kredytowa!

Maksymalny czas spłaty jest uzależniony od kwoty pożyczki - im wyższa kwota, tym dłuższy może być czas spłaty. Dla pożyczek od 1000 zł do 2999 zł okres spłaty wynosi od 1 roku do 3 lat, 3000 - 14 999 zł do 8 lat, 15 000-250 000 zł do 10 lat. Sprawdź czy możesz dostać pożyczkę w Pekao!

Kredyty gotówkowe od Santander Consumer Bank na drugim miejscu rankingu!

Santander Consumer Bank - Bank od kredytów, spełnia swoje zadania idealnie i dostarcza klientom szeroką gamę produktów kredytowych. Bardzo wysokie miejsce w rankingu kredytów gotówkowych 2023 zawdzięcza ofercie 5 kredytów na dowolny cel: kredyt online, kredyt gotówkowy Równoratka, Mistrzowski Kredyt Gotówkowych, kredyt gotówkowy Zacznij dobrze i ekokredyt Czyste Powietrze.

Poszczególne produkty różnią się od siebie, co sprawia, że Santander Consumer Bank świetnie odpowiada na zróżnicowane potrzeby klientów! W ramach tych kredytów można otrzymać gotówkę na różne cele, na kwotę do nawet 100 000 zł, z wygodną spłatą w niskich ratach.

W przypadku kredytu do 15 tys. najciekawszym i najtańszym rozwiązaniem jest kredyt Równoratka ze stałą ratą przez cały okres kredytowania. Dokładnie sprawdź poszczególne produkty i wybierz rozwiązanie dla siebie. Równie ciekawie prezentuje się oferta kredytu gotówkowego Zacznij dobrze - pożyczka 3000 zł na 12 miesięcy, z prowizją 0% i z możliwością odstąpienia od umowy przez 30 dni od jej zawarcia - możesz zwrócić kwotę pożyczki bez żadnych kosztów (trochę jak pożyczka za darmo)!

Oferta pożyczki gotówkowej PKO BP w pierwszej trójce najlepszych kredytów w maju!

PKO Bank Polski proponuje pożyczkę gotówkową godną wysokiego miejsca w rankingu! W ramach pożyczki można otrzymać do 300 000 zł, ze spłatą na 96 miesięcy. Kredyt udzielany z prowizją 0%, Wypłata gotówki nawet w dzień złożenia wniosku! Wszystko to dostępne online przez aplikację iKO oraz serwis iPKO.

Nowi klienci PKO BP również mogą liczyć na pożyczkę gotówkową online! Przez Internet można otrzymać do 6700 zł! Co więcej pierwsza pożyczka jest dostępna z rekordowo niskim RRSO - 9,82%! Wystarczy potwierdzić swoją tożsamość przelewem weryfikacyjnym! Okres spłaty pożyczki dla nowych klientów wynosi maksymalnie 24 miesiące - oczywiście w ramach pożyczki online.

PKO oferuje pożyczki dla każdego! Wystarczy ukończone 18 lat i odpowiednia zdolność kredytowa. Każda osoba, która wykaże szanse na spłatę kredytu, otrzyma go bez problemu! Złóż wniosek i przekonaj się sam!

VeloBank zdobywa wysoką pozycję w rankingu kredytów!

VeloBank posiada w swojej ofercie kilka różnych wariantów kredytu gotówkowego z RRSO od 13,2 do 26,6%. Bank przygotował szczególnie dobrą ofertę dla obecny i nowych klientów aktywnie korzystających z VeloKonta, którzy dotychczas nie korzystali z oferty kredytowej. Dla takich klientów, kredyt jest dostępny online - nawet 200 000 zł!

Kredyt gotówkowy VeloBank to szansa na nawet 200 000 zł, ze spłatą rozłożoną na 10 lat. Prowizja wynosi 0%, decyzję otrzymamy bardzo szybko, a pieniądze można przeznaczyć na dowolny cel. Koszty kredytu można łatwo sprawdzić na stronie banku, bez konieczności składania wniosku.

Oprócz podstawowego kredytu gotówkowego, VeloBank proponuje również: kredyt ze stałą ratą: z góry wiesz, ile zapłacisz, prowizja 0%, RRSO 18,2%, kredyt EKO: pożyczka na energooszczędne inwestycje w Twoim domu, do 40 000 zł, na 10 lat, RRSO 12% oraz kredyt gotówkowy na małe potrzeby - do 6 500 zł z RRSO 19,5%. Wybór jest naprawdę duży!

Raiffeisen Digital Bank zdobywa piąte miejsce w rankingu kredytów gotówkowych!

Raiffeisen Digital Bank proponuje kredyt gotówkowy na korzystnych warunkach. Oferta elastycznej pożyczki online na kwotę od 5000 do 150 000 zł, z terminem spłaty od 12 do 120 miesięcy.

Bank gwarantuje pożyczkę z RRSO 12,98%, niskim oprocentowaniem stałym 12,27%, prowizją 0% i decyzją kredytową w 15 minut! Pożyczkę otrzymasz przez aplikację! Wystarczy dowód osobisty, konto w banku z dostępem do bankowości elektronicznej oraz wykazać stały dochód.

Raiffeisen Digital Bank umożliwia podjęcie pożyczki przez 7 dni w tygodniu! Warto o tym pamiętać - jeśli potrzebujesz pożyczki na szybko. Załóż profil klienta w banku - to nic nie kosztuje - i zabezpiecz się na czarną godzinę!