Bonus

Brak prowizji

Pożyczka bez prowizji w PKO BP!

PKO Bank Polski oferuje preferencyjne warunki kredytowe dla pierwszego zobowiązania. Sięgając po pożyczkę w banku, nie zapłacisz kosztów prowizyjnych. Na specjalnych warunkach można otrzymać nawet 255 550 zł.

Czym jest oferta “Twoja pierwsza pożyczka” w PKO BP?

”Twoja pierwsza pożyczka” to oferta pożyczkowa w katalogu PKO BP udzielana na promocyjnych warunkach. Dzięki niej możliwe jest uzyskanie od 1 500 do 255 500 zł bez prowizji. Okres spłaty wynosi maksymalnie 24 miesiące.

Stałe raty dla wszystkich!

Jak nazwa wskazuje, promocja skierowana jest do osób, które nie pobierały jeszcze pożyczki lub kredytu gotówkowego w PKO BP. Mogą więc z niej skorzystać zatem zarówno nowi klienci banku, jak i osoby posiadające już rachunek osobisty, które nie korzystały jeszcze z kredytu gotówkowego. Nowi klienci zainteresowani niewielką kwotą do kilku tysięcy nie muszą nawet zakładać konta osobistego.

Jak otrzymać promocyjny kredyt gotówkowy?

Pożyczkę otrzymasz, wypełniając wniosek przez internet, w całości bez wychodzenia z domu. Jeżeli nie posiadasz konta w banku, możesz otrzymać maksymalnie 6 200 zł. Chcąc wnioskować o wyższą sumę, należy założyć konto osobiste, po czym skorzystać z serwisu iPKO lub aplikacji IKO. Pieniądze otrzymasz w ciągu minuty od akceptacji umowy.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

do odwołania

Bonus

Pożyczka bez prowizji

Dla kogo

Dla nowych i stałych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5