Bonus

600 zł na Allegro

Promocja dobiegła końca

Jeszcze więcej na start z kartą kredytową Citi Simplicity

Promocja karty kredytowej Citi Simplicity to szansa na 600 zł do wydania na Allegro! Skorzystaj ze swojej szansy! Weź kartę kredytową Citi Banku Handlowego, spełnij warunki i zgarnij łatwą gotówkę! Sprawdź co dokładnie musisz zrobić!

Jeszcze więcej na start w Citi Banku - co to za promocja?

Citibank Handlowy wraca z czwartą edycją promocji “Jeszcze więcej na start” do karty kredytowej Citi Simplicity. W ramach oferty specjalnej można otrzymać 600 zł w bonach na Allegro!

Udział w promocji można zgłosić do 30 listopada 2022 roku. Aby otrzymać nagrodę, wystarczy aktywnie korzystać z karty kredytowej i spełnić wszystkie warunki oferty. Płać regularnie kartą kredytową za zakupy na kwotę 300 zł miesięczne i odbierz nawet 600 zł do Allegro!

Kto może skorzystać z promocji karty kredytowej Citi Banku?

Z oferty specjalnej Citi Simplicity mogą skorzystać:

Z oferty specjalnej Citi Simplicity mogą skorzystać:

osoby fizyczne: min. 18 lat, dochód netto - min. 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 miesiące;

działalności gospodarcze: dochód netto - min. 2500 zł, staż na rynku min. 2 lata.

Z promocji nie mogą skorzystać:

osoby, które posiadały pod 3 marca 2022 r. kartę kredytową Citibank Banku Handlowego lub posiadały kartę kredytową po 1 stycznia 2019 r., ale umowa trwała mniej niż 24 miesiące;

obywatele i rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki,

osoby ze statusem dewizowym nierezydenta.

Co trzeba zrobić, aby dostać nagrodę 600 zł z kartą kredytową Citi Simplicity?

  1. Złóż wniosek o kartę kredytową do 30 listopada 2022 r. - możesz to zrobić przez Internet np. za pomocą aplikacji na telefonie.
  2. Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych w celu potwierdzenia zdolności kredytowej.
  3. Zainstaluj aplikację Citi Mobile na telefonie. Aktywuj kartę kredytową w aplikacji lub w serwisie bankowości internetowej Citibank Online.
  4. Do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji lub na Citibank Online.
  5. Płać kartą kredytową. Jeśli wydasz po 300 zł miesięcznie przez 3 kolejne miesiące kalendarzowe następujące po miesiącu zawarcia umowy, otrzymasz 200 zł.
  6. W 4-7 miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy rób zakupy na kwotę min. 300 zł miesięcznie. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki otrzymasz 100 zł. Maksymalnie możesz otrzymać 400 zł!

Pamiętaj! Aby zgarnąć cały bonus do karty kredytowej Citi Banku musisz aktywnie płacić w każdym miesiącu trwania umowy! Pilnuj terminów oraz limitu płatności a zarobisz 600 zł bez żadnego problemu!

Szczegóły promocji
Bank
Termin

29.11.2022

Bonus

Bony Allegro - 600 zł

Dla kogo

Nowi klienci

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5