Bonus

Niższy koszt kredytu

Promocja Ekokredyt w mBanku

Decydując się na zakup mieszkania o niskim zużyciu energii z pomocą mBanku, możesz skorzystać z ekokredytu hipotecznego. Dzięki niemu nie zapłacisz prowizji i zapłacisz zmniejszoną marżę.

Czym jest ekokredyt w ofercie mBanku?

Ekokredyt jest produktem hipotecznym w mBanku mającym pomóc w finansowaniu zakupu domów i lokali o niskim zużyciu energetycznym. Planując zakup zielonego domu, możesz otrzymać kredyt na kwotę od 100 000 do 2 000 000 zł. Kwota ta może posłużyć na pokrycie do 90% kosztu zakupu domu lub lokalu. Od kredytu nie zapłacisz prowizji, a oprocentowanie zostanie zmniejszone o 2 punkty procentowe.

Zielone kredyty zależą od energii

To, czy mieszkanie kwalifikuje się na ekokredyt określi jego wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną EP. Zostaje on udokumentowany w ramach Świadectwa Charakterystyki Energetycznej lub Projektowanej Charakterystyki Energetyczne. W przypadku tego kredytu, wskaźnik nie może wynieść więcej niż 70kWh/m2 rocznie. Limit może być jednak niższy zależnie od rozmiaru budynku i roku oddania go do użytkowania.

Jak otrzymać promocyjny kredyt hipoteczny?

Promocyjny kredyt dostępny jest w ramach konsultacji z doradcą bankowym. Wypełnij formularz kontaktowy na stronie internetowej banku, a oddzwoni do ciebie specjalista. Uzgodnisz z nim warunki kredytu, wypełnicie wspólnie wniosek, a następnie zostaniesz poinformowany, jakie dodatkowe dokumenty musisz dostarczyć.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

05.06.2023

Bonus

Brak prowizji i niższa marża

Dla kogo

Dla kupujących ekologiczną nieruchomość

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5