Bonus

Oprocentowanie 7,2%

Promocja dobiegła końca

EKOkonto oszczędnościowe bez ograniczeń w Banku Ochrony Środowiska

Zyskaj atrakcyjne oprocentowanie środków na EKOkoncie oszczędnościowym w BOŚ. 7,2% w skali roku dla środków zgromadzonych na rachunku oszczędnościowym do kwoty 200 000 złotych, to niezwykle kusząca wizja łatwego pomnożenia środków. Nie czekaj, tylko otwórz EKOkonto oszczędnościowe w BOŚ i zdobądź atrakcyjne oprocentowanie.

EKOkonto oszczędnościowe bez ograniczeń - Co to za promocja?

Bank Ochrony Środowiska wprowadza promocję na EKOkonto oszczędnościowe. W ramach promocji, każdy kto posiada lub dopiero otworzy EKOkonto oszczędnościowe załapie się na atrakcyjne oprocentowanie środków. BOŚ oferuje oprocentowanie rzędu 7,2% dla środków zgromadzonych na koncie do kwoty 200 000 złotych. Dla kwoty powyżej 200 000 ale poniżej 1 000 000 obowiązuje oprocentowanie rzędu 6%, a dla kwot jeszcze wyższych BOŚ przewiduje 4% oprocentowania środków na EKOkoncie oszczędnościowym.

EKOkonto oszczędnościowe bez ograniczeń - Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji udział wziąć mogą zarówno stali klientci banku, którzy EKOkonto oszczędnościowe już posiadają, oraz nowi klienci, którzy otworzą EKOkonto oszczędnościowe poprzez aplikację mobilną, bankowość online lub w oddziale banku. Promocja trwa do 30 listopada 2022 roku. Po tym terminie, oprocentowanie środków na EKOkoncie oszczędnościowym wróci do normalnych wartości.

EKOkonto oszczędnościowe bez ograniczeń - Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę?

Aby wziąć udział w promocji należy otworzyć EKOkonto oszczędnościowe w Banku Ochrony Środowiska za pośrednictwem aplikacji mobilnej, bankowości online lub po prostu podczas wizyty w oddziale banku. Osoby, które posiadają już EKOkonto oszczędnościowe, aby skorzystać z promocji, muszą jedynie zaakceptować warunki promocji i wyrazić chęć udziału. Oprocentowanie promocyjne obowiązuje do 30 listopada 2022 roku, kiedy to kończy się promocja.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

29.11.2022

Bonus

Oprocentowanie rachunku 7,2%

Dla kogo

Dla stałych i nowych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5