Bonus

100 zł

Promocja dobiegła końca

100 zł za zwiększenie limitu na karcie Crédit Agricole

Credit Agricole zachęca zwiększenia limitu na wydanych przez siebie kartach kredytowych. Teraz poza większymi możliwościami większy limit oznacza też gotówkowy bonus. 2000 zł dodatkowego limitu da nam 50 zł, zaś 3000 zł aż 100 zł bonusu! Oferta dostępna jest dla wybranych klientów Credit Agricole, którzy dostaną zaproszenie do akcji sa pośrednictwem sms, e-mail lub aplikacji mobilnej.

100 zł za zwiększenie limitu na karcie w Credit Agricole - co to za promocja?

Najnowsza promocja Credit Agricole ma zachęcić klientów tego banku do zwiększenia limitu na kartach kredytowych. Posiadacze większości “kredytówek” wydanych przez bank, po otrzymaniu zaproszenia i spełnieniu wymogów otrzyma bonus. Będzie to od 50 do 100 zł, które pojawią się na koncie powiązanym z ich kartą jako spłata zadłużenia lub nadpłata.

Kto może wziąć udział w promocji Credit Agricole?

Promocja przeznaczona jest dla posiadaczy kart kredytowych wydanych przez Credit Agricole, którzy zostaną zaproszeni do akcji przez bank. Zaproszenie znaleźć można w aplikacji mobilnej lub wiadomości e-mail/sms. Dodatkowo karta nie może być w trakcie wypowiedzenia oraz mieć opóźnień w spłacie zadłużenia.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć 100 zł bonusu w Credit Agricole?

Przed klientami zaproszonymi do udziału w promocji już tylko kilka kroków do zgarnięcia bonusu. By zdobyć 50 lub 100 zł premiii należy:

  1. Do 31 maja 2023 roku złóż wniosek o zwiększenie limitu na karcie kredytowej. Możesz zrobić to w placówce banku lub za pośrednictwem infolinii.
  2. Jeżeli zwiększysz limit o 2000 zł otrzymasz bonus w wysokości 50 zł. Przy zwiększeniu limitu o 3000 zł będzie to już 100 zł!
  3. Do 09 czerwca 2023 roku otrzymasz wiadomość sms z potwierdzeniem udziału w promocji.
  4. Od tego momentu będziesz miał 30 dni na wykonanie wymaganych transakcji bezgotówkowych. 3 jeżeli zwiększasz limit o 2000 zł i 5 jeżeli o 3000 zł. Ich wysokość nie ma znaczenia.
  5. Do 09 lipca 2023 roku bonus pojawi się na koncie Twojej karty kredytowe jako nadpłata lub spłata zadłużenia.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.05.2023

Bonus

50 zł lub 100 zł

Dla kogo

Posiadacze kart kredytowych Credit Agricole

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5