Notus

Notus Finanse działa na polskim rynku od roku 2004 roku. Od samego początku swojej działalności firma specjalizowała się w pośrednictwie kredytowym, głównie w kredytach hipotecznych. Firma znana wcześniej jako Dom Kredytowy Notus finalnie zmieniła swoja nazwę w 2017 roku na Notus Finanse. Notus posiada ogólnopolski zasięg z około 90 placówkami w 80 miastach w Polsce. Swoje usługi pośrednictwa i doradztwa finansowego świadczą zarówno online jak i stacjonarnie. Notus oddaje do dyspozycji klientów ponad 1500 specjalistów na terenie całego kraju.

Notus
0.0
Informacje o Notus
Ilość placówek

90

Ilość agentów

1680

Obszary specjalizacji

Kredyty hipoteczne, gotówkowe, konsolidacyjne, samochodowe.

Prowizja

0 zł

Oferta Notus

Notus od samego początku specjalizuje się w doradztwie finansowym i pośredniczy przy uzyskaniu możliwie najlepszej oferty kredytu. Notus z początku działał głównie w obszarze kredytów hipotecznych i na nieco mniejszą skalę w kredytach gotówkowych. Dziś w ofercie oprócz tych dwóch form kredytu, Notus oferuje pośrednictwo również przy kredytach konsolidacyjnych i kredytach samochodowych.

Kredyt hipoteczny w Notus

Kredyt hipoteczny to największe zobowiązanie finansowe, jakie udostępniane jest przez banki dla klientów indywidualnych. Prócz tego, że opiewa na duże sumy, to ilość formalności jest przytłaczająca. Właśnie dlatego Notus w pierwszej kolejności zajął się pośrednictwem finansowym w kwestii kredytów hipotecznych. Firma oferuje nie dość, że znalezienie najlepszej oferty kredytowej, to także pomoc w uzyskaniu kredytu. Poinformują oni klienta o niezbędnych dokumentach i przypilnują, aby proces przebiegał tak, jak powinien. Notus oferuje korzystne warunki, a osiągnąć to może dzięki długoletniej współpracy z aż 16 polskimi bankami. Poprowadzą oni klienta za rękę od momentu poszukiwania najtańszego kredytu hipotecznego po podpisanie umowy.

Kredyt gotówkowy w Notus

Najpowszechniejszym zobowiązaniem, po jakie sięgają klienci jest kredyt gotówkowy. Choć wydaje się, że nie ma nic skomplikowanego w wyborze kredytu gotówkowego, okazuje się, że wcale nie wygląda to tak prosto. Mnogość ofert, promocji, oraz zróżnicowanych kosztów w ofertach banków może okazać się zbyt skomplikowane przy wyborze najlepszej opcji. Tutaj znów z pomocą przychodzi Notus i możliwość skorzystania z ich pomocy. Specjaliści zajmujący się wyszukiwaniem ofert kredytowych znajdą dla przyszłego kredytobiorcy najtańszy kredyt gotówkowy. Tak więc po co samodzielnie brnąć w meandry matematyki bankowej, skoro można skorzystać z pomocy specjalisty.

Kredyt konsolidacyjny w Notus

Kredy konsolidacyjny doszedł do oferty Notus stosunkowo późno, bo zaledwie parę lat temu. Jest to kredyt, który służy temu, aby z wielu zobowiązań i kilku rat, zrobić jedno z pojedynczą ratą, która będzie niższa niż suma rat spłacanych aktualnie. W tej sytuacji również z pomocą przychodzi Notus. Kredyty konsolidacyjne także różnią się pod kątem nie dość, że kosztów, to przede wszystkim, możliwości spłaty. Nie każdy bank oferuje kredyt konsolidacyjny, którym można spłacić wszystkie zobowiązania. Notus znajdzie pośród ofert taką, która pozwoli uregulować posiadane zobowiązania, po tym, jak klient przedstawił jakie to są produkty. Notus znajdzie kredyt, który będzie jednocześnie najtańszym kredytem konsolidacyjnym oraz będzie odpowiedni, żeby spłacić wszystkie, nawet skrajnie różne, zadłużenia.

Kredyt samochodowy w Notus

Zdawać by się mogło, że kredyty celowe, jak np. kredyt samochodowy, który ma konkretne przeznaczenie, nie powinny stanowić problemu w kwestii wyboru. Jednak jest nieco inaczej. W tej kwestii również można skorzystać z oferty pośrednictwa Notus. Kredyty samochodowe również mogą się między sobą różnić. Nie chodzi tu jednak o samą ofertę, albowiem w większości przypadków dany dealer samochodowy współpracuje z konkretnym bankiem, często własnym. Jak więc może pomóc Notus? Wynegocjują oni za klienta możliwie najkorzystniejsze warunki. Przeanalizują również sytuację klienta i dostosują formę kredytu do możliwości kupca. Być może lepszym rozwiązaniem dla klienta będzie kredyt 50/50 zamiast standardowego, spłacanego w miesięcznych ratach. Specjaliści z Notus wybiorą najlepszą opcję dla klienta.

Prowizje porśrednika Notus

Notus reklamuje się tym, że nie pobiera prowizji za swoje usługi. Wiele osób zapewne będzie doszukiwać się jakichś kruczków. Otóż nie znajdą ich. Notus faktycznie nie pobiera za swoje usługi opłaty od klienta. Z racji wieloletniej współpracy z bankami w Polsce, Notus wypracował dogodne warunki, na podstawie których prowizja dla firmy wliczona jest w koszt kredytu. Należność dla Notus jest nieodczuwalna z racji tego, że oferta kredytowa przedstawiona klientowi będzie już ofertą po negocjacji, a przede wszystkim ofertą korzystniejszą, niż ta, którą klient otrzymałby od banku osobiście. Tak więc klient nie płaci żadnej doli dla Notus, a przynajmniej nie bezpośrednio.

Placówki Notus

Notus posiada w tej chwili zasięg ogólnopolski. Biura Notus można znaleźć w około 80 miastach Polski. Samych placówek Notus posiada około 90, więc jest łatwy do znalezienia. Co więcej, listę placówek można znaleźć na ich stronie, co znacząco ułatwia poszukiwania najbliższego biura. Warto jednak pamiętać, że prócz punktów stacjonarnych, pełna oferta Notus dostępna jest także na ich stronie internetowej. Także nie trzeba wsiadać w samochód i przeciskać się przez miasto, albowiem pomoc dostępna jest także online.

Notus podsumowanie

Notus to dobre miejsce dla osób, które niezbyt pewnie czują się w kwestii wyboru najtańszego kredytu. Specjaliści firm pośrednictwa kredytowego Notus gwarantują indywidualne podejście do klienta i profesjonalną obsługę. Warte uwagi jest to, że Notus od wielu już lat współpracuje z aż 16 polskimi bankami. W tych bankach Notus może uzyskać oferty lepsze niż te, które byliby w stanie wynegocjować klienci “z ulicy”. Dochodzi do tego brak prowizji od świadczonych usług. Notus zdaje sobie sprawę z potrzeb klientów i wychodzi im naprzeciw. Specjaliści z Notus przeprowadzą przyszłego kredytobiorcę przez cały proces wnioskowania o kredyt, od wyboru najlpszej oferty po podpisanie umowy. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś jaki kredyt wziąć, zapytaj specjalistów z Notus.

Zalety i wady Notus

Zalety
 • Ugruntowana pozycja na rynku, działają od 2004 roku,

 • Korzystne warunki kredytów w 16 bankach w Polsce,

 • Brak prowizji od usług pośrednictwa kredytowego,

 • Opieka i pomoc klientowi na każdym etapie wnioskowania,

 • 90 placówek w 80 miastach w Polsce.

 • Wady
 • Konieczne oczekiwanie na przedstawienie oferty,

 • Brak informacji w jakich bankach będą korzystniejsze warunki.

 • Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Notus
  0.0

  Inni pośrednicy: