Bonus

Oprocentowanie 7%

Moja Skarbonka Edycja IV w Kasa Stefczyka

Kasa Stefczyka już czwarty raz oferuje promocję do konta oszczędnościowego Moja Skarbonka. Jeśli jesteś klientem Kasy Stefczyka, otwórz rachunek oszczędnościowy Moja Skarbonka i zyskaj oprocentowanie rzędu 7% w skali roku dla środków do kwoty 5000 złotych.

Moja Skarbonka Edycja IV - Co to za promocja?

Promocja obowiązuje w okresie 6 miesięcy od podpisania umowy na prowadzenie rachunku oszczędnościowego Moja Skarbonka w Kasie Stefczyka. W tym czasie, oprocentowanie dla środków zgromadzonych do kwoty 5000 złotych wynosi 7% w skali roku.

Moja Skarbonka Edycja IV - Kto może wziąć udział w promocji?

Udział w promocji wziąć udział mogą klienci Kasy Stefczyka, którzy w okresie od dnia 20 września otworzyli rachunek oszczędnościowy Moja Skarbonka i zaakceptowali warunki promocji.

Moja Skarbonka Edycja IV - Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę?

Aby skorzystać z promocji Moja Skarbonka Edycja IV, klienci należący do Kasy Stefczyka muszą otworzyć rachunek oszczędnościowy Moja Skarbonka i zaakceptować warunki promocji. W okresie 6 miesięcy od podpisania umowy rachunku oszczędnościowego Moja Skarbonka, dla wszystkich środków zgromadzonych na rachunku oszczędnościowym, ale nie przekraczających kwoty 5000 złotych, oprocentowanie wyniesie 7% w skali roku. Środki powyżej tej kwoty objęte są standardowym oprocentowaniem opisanym w umowie rachunku oszczędnościowego Moja Skarbonka.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

do odwołania

Bonus

Oprocentowanie 7% w skali roku dla środków do 5000 złotych

Dla kogo

Dla stałych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5