Bonus

100 zł w punktach

100 zł w punktach za rejestrację karty Pekao w Bezcenne Chwile

BCzas na kolejną edycją promocji organizowanej przez bank Pekao i Mastercard. Tym razem za zarejestrowanie naszej karty płatniczej w programie Bezcenne Chwile czeka na nas bonus powitalny. Będzie to aż 8000 punktów, które wymienimy na nagrody o wartości 100 zł. Zarówno karty debetowe, jak i kredytowe wydane przez Pekao mogą wziąć udział w akcji. Zapoznaj się ze szczegółami promocji i ciesz się bonusem w Mastercard Bezcenne Chwile.

8000 punktów powitalnych z kartą Pekao - co to za promocja?

"Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. - edycja XII" to kolejna już edycja promocji banku Pekao i firmy Mastercard. Tym razem czeka na nas powitalny bonus w programie Bezcenne Chwile w wysokości 8000 punktów. Będziemy mogli wymienić je na vouchery i inne nagrody o wartości 100 zł. Wystarczy zarejestrować swoją kartę w programie.

Kto może wziąć udział w promocji Pekao?

Promocja przeznaczona jest dla wszystkich pełnoletnich klientów Banku Pekao, którzy posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Dodatkowo, warunki zostały rozbite przez bank na 3 scenariusze, w zależności od sytuacji danego klienta:

  1. Klienci Pekao, którzy posiadają kartę wydaną przez bank oraz zarejestrowaną w programie Bezcenne Chwile. By wziąć udział w promocji będą oni musieli założyć konto dla swojego niepełnoletniego dziecka wraz z kartą płatniczą z wizerunkiem dla graczy. To ta karta może zostać zarejestrowana w programie.
  2. Klienci Pekao, którzy posiadają kartę wydaną przez bank, ale nie zarejestrowali jej w programie Bezcenne Chwile.. Oni również będą musieli założyć konto dla dziecka i wyrobić mu kartę z wizerunkiem dla gracza. Jednak zarejestrować w programie będą mogli zarówno nową, jak i dotychczas posiadaną kartę płatniczą.
  3. Nowi klienci Pekao, którzy jeszcze nie posiadają w nim karty. Tutaj sytuacja jest prosta: należy założyć Konto Przekorzystne z kartą płatniczą (z wizerunkiem dla gracza) i/lub konto dziecka z taką kartą. Obie karty można zarejestrować w programie.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć 8000 punktów Bezcenne Chwile z kartą Pekao?

Aż trzy kategorie uczestników mogą sprawiać wrażenie, że zasady promocji są skomplikowane. Tak jednak nie jest. Oto jak zdobyć 100 zł w punktach Bezcenne Chwile krok po kroku:

  1. Do 02.07.2023 r. załóż wymagane konta i złóż wnioski o karty płatnicze, a jeżeli już je posiadasz - przejdź do kolejnego punktu..
  2. Do 07.07.2023 r. zarejestruj w programie Bezcenne Chwilę kartę płatniczą Mastercard wydaną przez Pekao. Można tego dokonać za pośrednictwem bankowości internetowej, aplikacji mobilnej PeoPay lub na bezpośrednio stronie programu.
  3. Wyraź zgody na kontakt marketingowy oraz komunikację kanałem elektronicznymi.
  4. W ciągu 30 dni od założenia konta dziecka (scenariusz 1.) lub rejestracji karty w Bezcennych Chwilach (scenariusze 2. i 3.), wykonaj kartą co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Kwota transakcji jest dowolna. Ważne, by dokonać tego przy pomocy aplikacji PeoPay. Nasza karta musi być podpięta pod aplikację, by transakcje zostały zaliczone w promocji.
  5. Po kolejnych 30 dniach od spełnienia warunków otrzymamy w bankowości internetowej lub aplikacji PeoPay kod promocyjny. Od tego momentu mamy 30 dni, by wymienić go na 8000 punktów w na stronie Mastercard Bezcenne Chwile.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

01.07.2023

Bonus

8000 punktów Bezcenne Chwile (100 zł)

Dla kogo

Nowi i obecni klienci banku

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5