Bonus

100 zł w punktach

100 zł w punktach za rejestrację karty Pekao w Bezcenne Chwile

Bank Pekao i Mastercard po raz kolejny zachęcają do korzystania z ich kart płatniczych. Tym razem promocja dotyczy kart z wizerunkiem dla graczy. Zaś nagroda to 8000 punktów programu Bezcenne Chwile o wartości 100 zł. Promocja wyjątkowo przeznaczona jest zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów Pekao, chociaż będą musieli oni spełnić nieco inne warunki.

8000 punktów powitalnych z kartą Pekao - co to za promocja?

"Punkty na start z Bankiem Pekao S.A. - edycja X" to najnowsza promocja Pekao i Mastercard. Tym razem jednak zasady znacznie odbiegają od rynkowej normy. W akcji mogą brać bowiem jedynie specjalne karty płatnicze z wizerunkiem dla gracza. Oznacza to, że nawet posiadając kartę Pekao będziemy musieli wyrobić nową (lub nawet założyć nowe konto, o czym poniżej), by cieszyć się bonusem. Ten zaś jest niezwykle atrakcyjny - 8000 punktów programu Mastercard Bezcenne Chwile, czyli równowartość 100 zł. Punkty wymieniać można na nagrody rzeczowe i vouchery.

Kto może wziąć udział w promocji Pekao?

Promocja przeznaczona jest dla wszystkich pełnoletnich klientów Banku Pekao, którzy posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. Dodatkowo, warunki zostały rozbite przez bank na 3 scenariusze, w zależności od sytuacji danego klienta:

  1. Klienci Pekao, którzy posiadają kartę wydaną przez bank oraz zarejestrowaną w programie Bezcenne Chwile. By wziąć udział w promocji będą oni musieli założyć konto dla swojego niepełnoletniego dziecka wraz z kartą płatniczą z wizerunkiem dla graczy. To ta karta może zostać zarejestrowana w programie.
  2. Klienci Pekao, którzy posiadają kartę wydaną przez bank, ale nie zarejestrowali jej w programie Bezcenne Chwile.. Oni również będą musieli założyć konto dla dziecka i wyrobić mu kartę z wizerunkiem dla gracza. Jednak zarejestrować w programie będą mogli zarówno nową, jak i dotychczas posiadaną kartę płatniczą.
  3. Nowi klienci Pekao, którzy jeszcze nie posiadają w nim karty. Tutaj sytuacja jest prosta: należy założyć Konto Przekorzystne z kartą płatniczą (z wizerunkiem dla gracza) i/lub konto dziecka z taką kartą. Obie karty można zarejestrować w programie.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć 8000 punktów Bezcenne Chwile z kartą Pekao?

Bez względu na to, który z powyższych scenariuszy nas dotyczy, sam udział w promocji jest bardzo prosty. Oto jak zdobyć 8000 punktów, o wartości 100 zł, z Mastercard i Pekao:

  1. Do 07.02.2023 r. należy zarejestrować w programie Bezcenne Chwilę kartę płatniczą Mastercard wydaną przez Pekao. Można tego dokonać za pośrednictwem bankowości internetowej, aplikacji mobilnej PeoPay lub na bezpośrednio stronie programu.
  2. Wyrazić zgody na kontakt marketingowy oraz komunikację kanałem elektronicznymi.
  3. W ciągu 30 dni od założenia konta dziecka (scenariusz 1.) lub rejestracji karty w Bezcennych Chwilach (scenariusze 2. i 3.), należy wykonać kartą co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych w sklepach stacjonarnych lub internetowych. Kwota transakcji jest dowolna. Ważne, by dokonać tego przy pomocy aplikacji PeoPay. Nasza karta musi być podpięta pod aplikację, by transakcje zostały zaliczone w promocji.
  4. Po kolejnych 30 dniach od spełnienia warunków otrzymamy w bankowości internetowej lub aplikacji PeoPay kod promocyjny. Od tego momentu mamy 30 dni, by wymienić go na 8000 punktów w na stronie Mastercard Bezcenne Chwile.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

06.02.2023

Bonus

8000 punktów Bezcenne Chwile (100 zł)

Dla kogo

Nowi i obecni klienci banku

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie