Bonus

Stała rata

Wymarzone m z okresowo stałym oprocentowaniem

W już trzynastej edycji promocji “Wymarzone m”, mBank pomaga klientom w zakupie mieszkania, udostępniając kredyty z okresowo stałym oprocentowaniem. Skorzystaj z atrakcyjnych warunków i nie martw się o zmiany stóp procentowych!

Raty bez zmian w mBanku

Decydując się na kredyt hipoteczny w mBanku, możesz otrzymać od 100 000 do 2 000 000 zł. Zobowiązania te udziale są na okres spłaty do 35 lat. Bank wymaga wyłącznie 10% wkładu własnego oraz wystarczającej zdolności kredytowej.

Standardowe oprocentowanie dla kredytów hipotecznych w mBanku to od 11,56% do aż 14,77%. Jest to wysoki koszt, tym bardziej w czasach, gdy prześladuje nas ciągłe ryzyko wzrostu stóp procentowych. Adresując sytuację, mBank oferuje swoim klientom ulgę w postaci promocji “Wymarzone m”. Dzięki niej możliwe jest uzyskanie zmniejszonego oprocentowania — nawet do 9,26% — oraz okresowo stałych rat, dzięki czemu nie musimy się martwić o podwyżki kosztów przez najbliższe pięć rat. Kredyt przyznawany jest bez prowizji.

Stałe oprocentowanie tylko dla ubezpieczonych

Warunkiem skorzystania z promocji jest zakup ubezpieczenia na życie wraz z zawarciem umowy kredytowej, co podniesie nieco koszta kredytu mimo zmniejszonego oprocentowania. Klienci muszą również posiadać lub założyć konto w mBanku celem spłaty zobowiązania. Warunki umowy wykazują, że należy korzystać z niego przez minimum pięć lat.

Spełnienie tych dwóch warunków gwarantuje nam okresowo stałe oprocentowanie. W ramach promocji będzie ono również mniejsze niż zwykle, jak bardzo zależy jednak od kredytobiorcy. W mBanku wystarczy tylko 10% wkład własny, jeżeli jednak zaoferujesz 20%, otrzymasz zmniejszone oprocentowanie. Jeżeli założysz również konto osobiste Intensive, będzie ono jeszcze mniejsze. Niestety, taki typ konta wymaga wpłacania na nie aż 7 000 zł miesięcznie. Jeżeli jest to za dużo, mamy wybór również do konta Active.

  Oprocentowanie standardowe Oprocentowanie promocyjne
Segment Intensive
Kredyt hipoteczny dla PLN dla LtV <=80% 11,26% 9,26%
Kredyt hipoteczny dla PLN dla LtV >80% 11,76% 9,76%
Segment Active
Kredyt hipoteczny dla PLN dla LtV <=80% 11,46% 9,46%
Kredyt hipoteczny dla PLN dla LtV >80% 11,96% 9,96%

Jak uzyskać stałe raty?

Z promocji można skorzystać, tylko zawierając umowę w oddziale. Jednym z jej wymagań jest osobiste podpisanie oświadczenia o przystąpieniu do promocji w obecności pracownika banku. Nie oznacza to, że musisz od razu wybiegać z domu. O szczegółach promocji i możliwości uzyskania kredytu dowiesz się telefonicznie. Na stronie internetowej oferty hipotecznej mBanku znajduje się formularz kontaktowy. Wypełnij go, a pracownik zadzwoni do ciebie, aby przedyskutować warunki potencjalnej umowy.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

15.01.2023

Bonus

Okresowo stałe oprocentowanie

Dla kogo

Dla nowych i stałych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie