Bonus

Niższy koszt kredytu

Promocja Wymarzone m z mBankiem!

Wymarzone m z okresowo stałym oprocentowaniem to regularnie powracająca promocja hipoteczna mBanku. Dowiedz się, jakie warunki musisz spełnić, aby dostać korzystne warunki kredytowania w mBanku.

Wymarzone m, już szesnasty raz!?

”Wymarzone m“ jest promocją o której słyszał każdy klient mBanku. Oferta powraca w regularnych odstępach czasu, mając podobne zasady, choć zwykle różni się wartością bonusów. Bank aktualizuje wysokość odsetek i prowizji z każdą edycją, aby dopasować bonus do obecnych warunków rynkowych.

Obecnie w ramach promocji otrzymasz kredyt hipoteczny z obniżonym, okresowo stałym oprocentowaniem. Dzięki temu nie będziesz musiał obawiać się nagłych skoków stóp procentowych. W obecnym klimacie rząd musiał zaprzestać ich podnoszenia, nikt nie zna jednak przyszłości, przez co stałe oprocentowanie wciąż jest popularne.

Oprocentowanie w promocyjnym kredycie będzie oczywiście pomniejszone. To jak bardzo zależy od wskaźnika LTV kredytu, a więc wartości mieszkania w zestawieniu z wysokością kredytu. Ponadto bank oferuje trzy wersje promocji, zależnie od tego, ile warunków jesteśmy gotowi spełnić.

Warunki promocji “Wymarzone m z okresowo stałym oprocentowaniem”
Nazwa segmentu Warunki promocyjne oprocentowanie oprocentowanie bez promocji
Bez segmentu
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wpływ wynagrodzenia lub dwukrotności raty na rachunek w mBanku
9,02% - 9,52% 11,02% - 11,52%
Active
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wpływ na rachunek mBank min. 5 000 zł
  • Wykonanie min. 15 transakcji płatniczych w miesiącu na koncie w mBanku
8,92% - 9,42% 10,92% - 11,42%
Intensive
  • Ubezpieczenie na życie
  • mKonto Intensive, które posłuży do spłaty rat
  • Wpływ na mKonto w wysokości minimum 7 000 zł
  • Wykonanie min. 15 transakcji płatniczych w miesiącu na koncie w mBanku
8,72% - 9,22% 10,72% - 11,22%

Wszystko pod warunkiem

Promocyjny kredyt jest dostępny zarówno dla obecnych, jak i nowych klientów banku. Do jego spłaty należy wykorzystać konto osobiste w mBanku, przez co konieczne będzie jego założenie, jeśli jeszcze takiego nie posiadamy. Jeżeli jesteśmy gotowi spełnić przynajmniej podstawowe warunku kredytu, możemy śmiało składać wniosek.

Jak kupić mieszkanie z mBankiem?

Kredyt w mBanku dostępny jest w ramach konsultacji z doradcą finansowym. Jest to standardowy proces przy każdym kredycie hipotecznym. Wystarczy udać się na stronę banku i wypełnić formularz kontaktowy lub stawić się w jednym z oddziałów. Podczas rozmowy z pracownikiem banku otrzymasz szczegóły oferty, wypełnisz wniosek, oraz dowiesz się, jakie dodatkowe dokumenty będą potrzebne do rozpatrzenia twojej sprawy.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

05.06.2023

Bonus

Niższa prowizja i oprocentowanie

Dla kogo

Dla nowych i stałych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5