Bonus

450 zł

Promocja dobiegła końca

eKonto osobiste plus premia w mBanku

mBank oferuje jedną z największych nagród za nowe, podstawowe konto osobiste. eKonto osobiste plus premia to szansa na łatwą gotówkę! Sprawdź co musisz zrobić aby zgarnąć wszystkie bonusy i premie!

eKonto osobiste plus premia - edycja VI - co to za promocja?

mBank kontynuuje promocję “eKonto osobiste plus premia” i zwiększa nagrodę za nowe konto osobiste do 450 zł! Otrzymanie całej nagrody wymaga aktywności na nowym rachunku - wpływy i transakcje oraz skorzystania z dodatkowych usług banku, m.in.: otwarcie konta na selfie lub dowód oraz założenia konta dla dziecka.

Im więcej warunków zrealizujesz tym wyższa będzie Twoja nagroda. Dodatkowo zainteresowani klienci, mogą skorzystać z oferty promocyjnego oprocentowania 8% na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele.

Kto może skorzystać z promocji konta osobistego mBank?

eKonto w promocji może otworzyć każdy kto posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Udział mogą zgłosić jedynie nowi klienci, którzy nie mają konta osobistego w mBanku począwszy od 01.01.2020 r. do dnia skorzystania z oferty.

Klienci, którzy mają w mBanku konto firmowe lub lokatę oszczędnościową mogą założyć eKonto w promocji! Jedynie posiadanie rachunku indywidualnego wyklucza z możliwości skorzystania z promocji.

Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę 450 zł za nowe eKonto?

Aby otrzymać wszystkie należy wykonać wszystkie zadania. Za każde zadanie przewidziana jest nagroda.

  1. Aby wziąć udział w promocji do 31 maja 2023 roku złóż wniosek o otwarcie eKonta wraz z wnioskiem o wydanie karty.
  2. Bonus za otwarcie eKonta osobistego na selfie/przez e-dowód (150 zł) - otwórz eKonto osobiste na selfie/przez e-dowód, zapewnisz wpływ 1000 zł na Twoje eKonto osobiste w ciągu 7 dni kalendarzowych od jego otwarcia i zrobisz minimum 8 Transakcji. Transakcje wykonasz w miesiącu otwarcia eKonta osobistego i/lub w kolejnym miesiącu.
  3. Bonus za otwarcie eKonta Junior (100 zł) - otwórz eKonto Junior do końca pierwszego miesiąca następującego po otwarciu eKonta osobistego.
  4. Premię za szybki Wpływ i Transakcje (100 zł) - zapewnij wpływ 1000 zł na eKonto osobiste w ciągu 7 dni kalendarzowych od jego otwarcia, zrób minimum 8 transakcji. Transakcje wykonaj w miesiącu otwarcia eKonta osobistego i/lub w kolejnym miesiącu.
  5. Premię I/II za Wpływ i Transakcje (2 x 50 zł) - w drugim i trzecim miesiącu po otwarciu eKonta, zapewnij wpływ 1000 zł na eKonto i zrób minimum 8 transakcji.

 

Bonusy i nagrody zostaną wypłacone do 30 września 2023 roku. Skorzystaj również z promocyjnego oprocentowania na celu oszczędnościowym 7,3 lub 8%. Wyższe oprocentowanie dla klientów, którzy otworzą konto na selfie lub e-dowód. Oprocentowanie rachunku obowiązuje przez 3 miesiące następujące po uruchomieniu celu, do kwoty 50 000 zł.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.05.2023

Bonus

450 zł

Dla kogo

Nowy klient bez konta osobistego w mBank

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5