Bonus

od 200 do 300 zł

Nawet 300 zł za polecanie kart kredytowych w Citi

Programy poleceń to zawsze dobry sposób na dodatkowe korzyści. Nie inaczej jest w przypadku kart kredytowych w Citi Handlowym. Skuteczne rekomendacje dadzą Ci od 200 do aż 300 zł za każdą nowo założoną kartę. Nowi klienci mogą zaś od razu zacząć korzystać z promocji w Citi. Zacznij polecać i zarabiać już dziś.

Od 200 do 300 zł za polecanie kart kredytowych w Citi - co to za promocja?

Program poleceń kart kredytowych w Citi właśnie stał się znacznie bardziej opłacalny. Za każde skuteczne polecenie (kończące się wydaniem karty kredytowej nowemu klientowi) otrzymamy bonus. Za pierwszą i drugą osobę, którą namówimy - po 200 zł. Za trzecią i czwartą - po 250 zł. Zaś za piątą i każdą kolejną aż 300 zł. Maksymalnie możemy w ten sposób otrzymać aż 10 bonusów.

Kto może wziąć udział w promocji kart kredytowych w Citi?

Promocja przeznaczona jest dla klientów już posiadających kartę kredytową wydaną przez Citi Handlowy. Zaś osoby, którym polecamy nie mogą do tej pory posiadać “kredytówki” w tym banku.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć dd 200 do 300 zł w programie poleceń Citi?

Zdobycie nagród za polecanie kart w Citi nie jest trudne. Oto, co należy zrobić jako polecający:

  1. Do 31.08.2023 roku wygenerować swój kod polecający na specjalnej stronie internetowej promocji. Znajdziemy ją bez problemu na stronie banku.
  2. Przekazać kod osobie, której polecamy kartę. Kod ma termin ważności, który poznamy przy jego otrzymaniu. Po tym terminie, nawet wykorzystany, nie przyniesie nam nagrody.
  3. Przekonać osobę, której polecasz kartę, do wyrobienia karty Citi Simplicty lub BP Motokarty. Koniecznie musi ona też wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej, dotyczącej spełnianie wymagań akcji. To również jest warunkiem otrzymania bonusu.
  4. Najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym nowa karta została wydana, na koncie Twojej karty pojawi się bonus. Zmniejszy on zadłużenie lub spowoduje nadpłatę (za którą bank nie naliczy dodatkowych opłat).
Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.08.2023

Bonus

200 zł za pierwszą i drugą poleconą kartę, 250 zł za trzecią i czwartą poleconą kartę, 300 zł za piątą i każdą kolejną poleconą kartę.

Dla kogo

Posiadacze kart kredytowych Citi Handlowy

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5