Bonus

Oprocentowanie 7,5%

Nowe środki na koncie oszczędnościowym Profit w Millennium

Millennium oferuje promocję do konta oszczędnościowego Profit! Zyskaj 7,5% w skali roku na 90 dni dla nowych środków i zacznij zarabiać na oszczędzaniu już dziś. Dowiedz się, jak wyglądają warunki promocji i zyskaj 7,5% na koncie oszczędnościowym Profit w Millennium.

Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit - Co to za promocja?

Millennium już 48 raz oferuje korzystne warunki oprocentowania dla nowych środków na koncie oszczędnościowym Profit. Sprawdź warunki promocji aby zyskać nawet 7,5% w skali roku dla nowych środków na okres 90 dni.

Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit - Kto może wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji należy być klientem banku Millennium. Osoby nieposiadające rachunku oszczędnościowego Profit mogą go otworzyć od razu na promocyjnych warunkach. Jeśli jesteś już posiadaczek konta oszczędnościowego Profit zaakceptuj warunki promocji i zyskaj nawet 7,5% dla nowych środków. Dodatkowo należy posiadać polskie obywatelstwo, mieć ukończone co najmniej 18 lat oraz być posiadaczem rachunku osobistego lub rachunku oszczędnościowego Profit w banku Millennium.

Nowe środki na Koncie Oszczędnościowym Profit - Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę?

Aby skorzystać z promocji należy otworzyć rachunek oszczędnościowy Profit w banku Millennium, lub przystać na warunki promocji, będąc już w posiadaniu konta Profit. Promocja daje 6% w skali roku dla nowych środków na okres 90 dni. Nowe środki liczone będą od następnego dnia po podpisaniu umowy promocji. Jeśli dodatkowo, prócz nowych środków zapewnimy również 5 transakcji BLIKiem lub karta do konta, oprocentowanie wyniesie nawet 7,5%. Promocja obejmuje nowe środki do kwoty 300 000 złotych. Wszystko powyżej tej kwoty objęte będzie standardowym oprocentowaniem rachunku Profit.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

13.04.2023

Bonus

Oprocentowanie 7,5% dla nowych środków

Dla kogo

Dla stałych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5