Bonus

Wyższe oprocentowanie

Wakacyjne Oszczędzanie na 6 miesięcy w mBank

Letnia promocja mBank oferuje korzystne warunki oszczędzania. Po spełnieniu paru prostych warunków możemy skorzystać z wakacyjnej oferty w mBank, która posiada jeszcze wyższe oprocentowanie. Nie czekaj, tylko sprawdź warunki i rozpocznij Wakacyjne Oszczędzanie na 6 miesięcy z mBank.

Wakacyjne Oszczędzanie na 6 miesięcy - Co to za promocja?

mBank oferuje nowym oraz stałym klientom wakacyjną promocję. Promocja dotyczy kont oszczędnościowych, które po spełnieniu kilku prostych warunków, posiadać będą wyższe oprocentowanie niż standardowa oferta. Klienci mBanku, którzy posiadają konto mKonto Intensive mogą uzyskać oprocentowanie rzędu 6,9%. Dla nowych klientów, którzy spełnili wszystkie warunki, jednak nie posiadają mKonto Intensive, mogą skorzystać z oferty z oprocentowaniem w wysokości 6,7%.

Kto może wziąć udział w Wakacyjne Oszczędzanie na 6 miesięcy?

W promocji udział wziąć mogą zarówno nowi, jak i stali klienci mBanku. Konieczne jest jednak, aby chętni na udział w promocji posiadali polskie obywatelstwo oraz ukończone 18 lat. Stali klienci, posiadający mKonto Intensive mogą uzyskać nieco wyższe oprocentowanie, niż klienci nowi, czy stali klienci bez mKonta Intensive. Dla posiadaczy konta mKonto Intensive oprocentowanie może wynieść 6,9%, natomiast pozostali mogą liczyć na oprocentowanie rzędu 6,7%.

Co trzeba zrobić, aby dostać nagrodę z Wakacyjne Oszczędzanie na 6 miesięcy?

Aby skorzystać z promocji, należy wybrać lokatę promocyjną w okresie między 14 lipca a 16 sierpnia, kiedy to promocja dobiega końca. Okres promocyjnego oprocentowania to powinno być 6 miesięcy na oprocentowaniu rocznym, stałym, zaś waluta lokaty to PLN. Minimalna kwota pojedynczej lokaty nie może być niższa niż 1000 złotych, natomiast wartość kapitału na wszystkich promocyjnych lokatach nie powinna przekraczać 500 000 złotych na osobę. Limit ten jest zwiększony dla posiadaczy kont wspólnych, gdzie każda z osób przypisanych do konta wspólnego może uzyskać lokaty na łączną kwotę 500 000 złotych. Jak wspomniane nieco wyżej, nowi klienci oraz stali klienci nie posiadający mKonto Intensive mogą uzyskać oprocentowanie rzędu 6,7%. Posiadacze mKonto Intensive mogą cieszyć się oprocentowaniem w wysokości 6,9%.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

15.08.2022

Bonus

Wyższe oprocentowanie

Dla kogo

Dla nowych i stałych klientów.

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie