Bonus

1500 zł

Polecam Przekorzystnie w Pekao SA

Polecam Przekorzystnie w nowej edycji daje szansę na premię nie jednej, a dwóm osobom. Teraz także osoba, która otworzy konto, dostanie powitalny bonus od banku Pekao. Sprawdź jak przystąpić do promocji jako polecający. Dowiedz się, jak zapewnić bonus znajomemu, który otworzy nowe Konto Przekorzystne.

Polecam Przekorzystnie - Co to za promocja?

W nowej edycji Polecam Przekorzystnie, czyli programu poleceń konta Przekorzystnego w banku Pekao SA. Teraz nie tylko osoba będąca już posiadaczem Konta Przekorzystnego i polecająca nowego klienta dostaje bonus od banku. Również polecany, nowy klient dostaje powitalny upominek od Pekao. Polecający może uzyskać od 50 do 100 złotych, w zależności od poleconego produktu. Otwierający również może uzyskać od 50 do 100 złotych za otwarcie konta, w zależności od wybranego produktu.

Polecam Przekorzystnie - Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja przeznaczona jest dla stałych oraz nowych klientów banku Pekao SA. Rozumie się to samo przez się, gdyż bonus otrzymuje zarówno polecający jak i polecony. Aby skorzystać z oferty, klient banku i posiadacz Konta Przekorzystnego, musi wyrazić chęć udziału w programie poleceń oraz zaakceptować warunki promocji. Kolejnym krokiem jest polecenie nowego klienta za pośrednictwem specjalnie wygenerowanego kodu. Nowy klient musi otworzyć w Pekao Konto Przekorzystne dla Młodych, Konto Przekorzystne, Konto Świat Premium, lub Konto Przekorzystne Biznes i zaakceptować warunki udziału w promocji Polecam Przekorzystnie.

Polecam Przekorzystnie - Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę?

W programie poleceń banku Pekao SA Polecam Przekorzystnie, zyskuje zarówno polecający jak i polecany. Obie strony mają szansę na uzyskanie od 50 do 100 złotych premii w zależności od wybranego produktu. Nagrody za poszczególne produkty wyglądają następuąco:

  • Konto Przekorzystne dla Młodych - za otwarcie tego konta, polecający i polecany otrzymują po 50 złotych bonusu,
  • Konto Przekorzystne - za otwarcie tego konta, polecający i polecany otrzymają po 100 złotych bonusu,
  • Konto Świat Premium - za otwarcie tego konta, polecający i polecany otrzymają po 100 złotych bonusu,
  • Konto Przekorzystne Biznes - za otwarcie tego konta, polecający i polecany otrzymają po 100 złotych.

Warto pamiętać, że bonus dla polecanego, za otwarcie konta, jest jednorazowy. Natomiast osoba polecająca, będąca już klientem Pekao SA ma szansę na uzyskanie premii za 15 kont otwartych z polecenia. Przy założeniu, że wśród tych 15 kont nie będzie otwarte Konto Przekorzystne dla Młodych, to do zyskania jest nawet 1500 złotych!

Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.12.2023

Bonus

1500 zł

Dla kogo

dla stałych i nowych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5