Bonus

100 zł w punktach

Promocja dobiegła końca

2 x voucher na 50 zł za rejestrację karty Mastercard od Citi

Citi Handlowy i Mastercard po raz kolejny łączą siły. Tym razem zachęcają do rejestracji kart płatniczych Citi, zarówno debetowych jak i kredytowych, w programie Bezcenne Chwile. Spełnienie kilku prostych warunków da nam 2 vouchery o wartości 50 zł każdy. To aż 8000 punktów programu. Dowiedz się więcej o najnowszej promocji Mastercard i Citi Handlowy.

2 x voucher na 50 zł za rejestrację karty Mastercard od Citi - co to za promocja?

Citi Handlowy i Mastercard powracają z kolejną promocją na karty płatnicze (debetowe i kredytowe). Tym razem każdy, kto zarejestruje swoją kartę w programie Bezcenne Chwile i wyda nią 100 zł w kolejnych 30 dniach otrzyma 2 vouchery po 50 zł każdy! Będzie mógł wymienić je na atrakcyjne nagrody od partnerów programu Bezcenne Chwile.

Kto może wziąć udział w promocji kart płatniczych Citi Handlowy?

Promocja przeznaczona jest klientów Citi Handlowy, którzy posiadają kartę Mastercard wydaną przez bank. Akcja obejmuje tak karty kredytowe, jak i debetowe, jeżeli tylko nie były dotychczas zarejestrowane w programie Bezcenne Chwile.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć 2 vouchery na 50 zł w Citi?

Warunki najnowszej promocji Citi Handlowego i Mastercard nie powinny sprawić nikomu najmniejszego problemu. By zdobyć 2 vouchery na 50 zł należy:

  1. Do 17.05.2023 roku zarejestrować na stronie internetowej Mastercard Bezcenne Chwile naszą kartę płatniczą wydaną przez Citi Handlowy.
  2. W ciągu 30 dni od rejestracji karty wykonać nią transakcje na łączną kwotę min. 100 zł.
  3. To wystarczy, by otrzymać 2 vouchery o wartości 50 zł, które podlegają wymianie na nagrody z katalogu partnerów dostępnego na stronie internetowej Bezcenne Chwile.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

16.05.2023

Bonus

8000 punktów o wartości 100 zł

Dla kogo

Klienci banku, posiadający kartę Mastercard

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5