Bonus

Motorola Moto E22

Motorola Moto E22 za założenie karty Citi Simplicity

Citi Handlowy powraca z najnowszą promocją "Odbierz telefon z kartą kredytową Citi Simplicity". Wystarczy sięgnąć po kartę kredytową banku i aktywnie z niej korzystać przez 3 miesiące, aby otrzymać nagrodę. Smartfon Motorola Moto E22 trafi do pierwszych 150 osób, które złożą wniosek o kartę.

Smartfon Motorola z kartą Citi Simplicty - co to za promocja?

Bank Citi Handlowy słynie z promocji i loterii z nagrodami rzeczowymi. Do wygrania w przeszłości były skutery, hulajnogi, projektory, a teraz czas na smartfona Motorola Moto E22. Zgarnie go pierwsze 150 osób, które złoży wniosek o wydanie karty kredytowej Citi Simplicity oraz będzie z niej aktywnie korzystać w pierwszych 3 miesiącach posiadania.

Kto może wziąć udział w promocji Citi Handlowy?

Promocja przeznaczona jest dla wszystkich pełnoletnich klientów Citi Handlowego, którzy po 1 stycznia 2021 roku nie posiadali w tym banku karty kredytowej. Z promocji wyłączeni są, jak zwykle w przypadku Citi, nierezydenci podatkowi oraz obywatele i rezydenci podatkowi USA.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć smartfona z kartą Citi Simplicity?

Zasady udziału w promocji "Odbierz telefon z kartą kredytową Citi Simplicity edycja 2" są bardzo proste, a wymagane progi niskie. By otrzymać telefon Motorola Moto E22 należy:

  1. Do 31 maja 2023 roku złożyć wniosek o kartę kredytową Citi Simplicty za pośrednictwem strony internetowej banku.
  2. Po otrzymaniu karty zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej oraz ponowić logowanie w kolejnym miesiącu.
  3. W kolejnych 3 miesiącach następujących po tym, w którym otrzymaliśmy kartę, wykonać nią transakcje bezgotówkowe na łączną, miesięczną kwotę 500 zł.
  4. Spełnienie tych warunków oraz bycie w gronie pierwszych 150 wniosków o kartę (pula nagród) sprawi, że smartfon Motorola zostanie do nas wysłany. Bank poinformuje nas o tym najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym wypełnimy wszystkie wymagania.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.05.2023

Bonus

Smartfon Motorola Moto E22

Dla kogo

Klienci banku bez karty kredytowej

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5