Bonus

100 zł

Promocja dobiegła końca

100 zł za aktywne korzystanie z karty w Santander

Santander Bank Polska przygotował nową promocję dla swoich wybranych klientów. Korzystając regularnie z kart płatniczych wydanych przez bank mogą oni otrzymać bonus w wysokości 100 zł. Żeby dowiedzieć się, czy zostaliśmy wybrani należy sprawdzić aplikację mobilną i wiadomości SMS od banku. Szczegóły najnowszej promocji Santander poniżej.

100 zł za aktywne korzystanie z karty w Santander - co to za promocja?

Najnowsza promocja Santander jest niestety skierowana tylko do wybranych klientów banku. Kryteria doboru uczestników nie są podane do publicznej wiadomości, dlatego należy samemu sprawdzić czy znajdujemy się wśród szczęśliwców. Następnie wystarczy wypełnić wymagania i można cieszyć się bonusem gotówkowym - kwotą 100 zł bezpośrednio na konto.

Kto może wziąć udział w promocji Santander Bank Polska?

Promocja przeznaczona dla wybranych, aktualnych klientów banku Santander Bank Polska. O uczestnictwie w akcji dowiedzą się oni za pośrednictwem wiadomości SMS od banku. Również w aplikacji mobilnej znajdą oni taką informację w postaci specjalnego baneru. Jeżeli klient posiada kilka kart, to każda z nich może zostać wytypowana do uczestnictwa.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć 100 zł bonusu od Santander?

Poza zaproszeniem do promocji będziemy musieli też spełnić kilka warunków. By zdobyć 100 zł bonusu należy:

  1. Do końca trwania promocji (29.11.2022 r.) wykonać należy transakcję bezgotówkową kartą płatniczą na kwotę min. 1000 zł. Musi być to jednorazowa płatność. W tej promocji nie możemy łączyć kilku transakcji oraz ich wartości.
  2. Jeżeli spełnimy te warunki, to do 31 grudnia 2022 r. na naszym koncie pojawi się nagroda - 100 zł. W przypadku kart debetowych będzie to konto osobiste, dla kart kredytowych - rachunek powiązany z kartą.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

28.11.2022

Bonus

100 zł

Dla kogo

Aktualni klienci Santander

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5