Karta kredytowa w Millennium

Karta kredytowa w Millennium
4.7
Karta kredytowa w Millennium
Karta
0/12.99

Opłata za obsługę karty kredytowej za kolejny rok (opłata pobierana z góry) nie będzie pobierana pod warunkiem dokonania w okresie 12 miesięcy bezpośrednio poprzedzających termin pobrania opłaty za obsługę karty kredytowej, obrotu gotówkowego i bezgotówkowego w wysokości 18 000 zł.

Bankomaty
0/7

Darmowa jest wypłata w bankomatach w Polsce należących do banku, dwie pierwsze wypłaty bankomaty w Polsce nienależące do banku, 0 zł bankomaty za granicą.

Oprocentowanie

0 %

Okres bezodsetkowy
51 dni
Operator karty

-

Ranking kart kredytowych
Miejsce 9

Karta kredytowa w Millennium - podstawowe informacje

Bank Millennium posiada w swojej ofercie aż 4 różne karty kredytowe, odpowiednio od najniższego limitu na karcie są to: Millennium Impresja, Millennium Visa/MasterCard, Millennium Visa/MasterCard Gold, Millennium Visa Platinum. Karty różnią się wysokością RRSO oraz dolnym oraz górnym limitem. Podstawowa karta Millennium Impresja to minimum 3000 złotych limitu, podczas gdy karta Gold ma ustawiony limit górny na 50 000 złotych. Największym limitem może pochwalić się karta Millennium Visa Platinum, której dolny limit to 20 000 złotych, natomiast górny ustalany jest indywidualnie według zdolności kredytowej klienta.

Rodzaje kart kredytowych w Millennium

Bank Millennium ma w swojej ofercie 4 rodzaje karty kredytowej: Millennium Impresja, Millennium Visa/MasterCard, Millennium Visa/MasterCard Gold, Millennium Visa Platinum. Karty różnią się RRSO, dostępnym limitem oraz bonusami przeznaczonymi dla ich posiadaczy. 

Millennium Impresja

Millennium Impresja to podstawowy wariant karty kredytowej wydanej przez bank Millennium. Limit posiada RRSO rzędu 12,01%, dolny limit to co najmniej 3000 złotych. Karta posiada 51 dni okresu bezodsetkowego. Każdą pojedynczą transakcję dokonaną karta kredytową Millennium Impresja można rozłożyć na korzystne, nisko oprocentowane raty (RRSO 1,89%). Kartę można połączyć z aplikacją Goodie i korzystać ze zwrotu nawet do 25% wartości zakupów z powrotem na kartę. Karta ma pakiet bezpieczeństwa, dzięki któremu klient jest informowany SMSem o dokonanych transakcjach, a także posiada podstawowe ubezpieczenie. Karta dodatkowo zabezpieczona jest metodą 3D-Secure.

Millennium Visa/MasterCard 

Następna w kolejce karta kredytowa dostępna w banku Millennium. Limit do 15 000 złotych z RRSO 9,96%. Karta posiada 51 dni okresu bezodsetkowego. Każda pojedyncza transakcję dokonaną kartą kredytową Millennium Visa/MasterCard można rozłożyć na korzystne, nisko oprocentowane raty (RRSO 7,88%). Karta ma pakiet bezpieczeństwa, dzięki któremu klient jest informowany SMSem o dokonanych transakcjach, a także posiada podstawowe ubezpieczenie. Karta dodatkowo zabezpieczona jest metodą 3D-Secure.

Millennium Visa/MasterCard Gold

Millennium Visa/Mastercard Gold to kolejna karta z oferty banku Millennium. Górny limit karty to nawet 50 000 złotych z RRSO 10,39%. Karta posiada 51 dni okresu bezodsetkowego. Każdą pojedyncza transakcję dokonaną karta kredytową Millennium Visa/MasterCard Gold można rozłożyć na korzystne, nisko oprocentowane raty (RRSO 9,48%). Karta ma pakiet bezpieczeństwa, dzięki któremu klient jest informowany SMSem o dokonanych transakcjach, a także posiada podstawowe ubezpieczenie. Karta dodatkowo zabezpieczona jest metodą 3D-Secure.

Millennium Visa Platinum

Millennium Visa Platinum - ostatnia karta w ofercie banku Millennium. Minimalny limit na karcie to 20 000 złotych, a RRSO 9,47%. Karta posiada 51 dni okresu bezodsetkowego. Każdą pojedyncza transakcję dokonaną karta kredytową Millennium Visa/MasterCard Gold można rozłożyć na korzystne, nisko oprocentowane raty (RRSO 9,48%). Karta ma pakiet bezpieczeństwa, dzięki któremu klient jest informowany SMSem o dokonanych transakcjach, a także posiada podstawowe ubezpieczenie. Karta dodatkowo zabezpieczona jest metodą 3D-Secure.

Jak założyć kartę kredytową w Millennium?

Wnioskowanie o kartę kredytową w banku Millennium jest zdecydowanie łatwiejsze dla klientów posiadających rachunek bankowy w Millennium od co najmniej 3 miesięcy, niż w przypadku osoby, która ubiega się jedynie o kartę kredytową w banku Millennium. W takiej sytuacji bank posiada niezbędną dokumentację, a polecenie wyrobienia karty kredytowej można dysponować za pomocą aplikacji mobilnej. W przypadku pojawienia się dodatkowych formalności, bank informuje o wszystkim klienta.

Proces jest nieco bardziej złożony w przypadku zewnętrznych klientów, którzy nie mają i nie korzystali z usług Millennium. Wniosek o kartę kredytową można złożyć online, telefonicznie lub w placówce banku. W celu złożenia wniosku niezbędny jest dowód osobisty oraz dokumenty, w zależności od źródła dochodu:

  • Umowa o pracę, umowa zlecenie oraz umowa o dzieło wymagają dołączenia wyciągu z przelewami wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące, lub PITu za ostatni rok, lub zaświadczenia o dochodach.
  • Własna działalność gospodarcza wymaga dołączenia rocznego zeznania podatkowego i zaświadczenia z Urzędu Skarbowego lub zaświadczenia z ZUS/KRUS, lub książki przychodów i rozchodów.
  • Osoby pobierające emeryturę muszą dostarczyć wyciąg z rachunku bankowego potwierdzający wpływ emerytury za ostatni miesiąc, ostatni odcinek emerytury, ostatnią decyzję o waloryzacji emerytury lub decyzję o przyznaniu emerytury.
  • Renciści powinni dostarczyć wyciąg z rachunku bankowego potwierdzający wpływ renty za ostatni miesiąc, ostatni odcinek renty, ostatnią decyzję o waloryzacji renty lub decyzję o przyznaniu renty.
  • Osoby pobierające świadczenie przedemerytalne muszą dostarczyć wyciąg z rachunku bankowego potwierdzający wpływ świadczenia za ostatni miesiąc, ostatni odcinek świadczenia, ostatnią decyzję Urzędu Pracy/ZUS o waloryzacji świadczenia, lub decyzję Urzędu Pracy/ZUS o przyznaniu świadczenia.

Po przedłożeniu niezbędnych formalności pozostaje czekać na decyzję banku w kwestii przyznania karty lub odrzucenia wniosku. Klienci online informowani są droga mailową i SMSem, klienci telefoniczni i odwiedzający placówkę zostaną poinformowani telefonicznie.

Wymagania do założenia karty kredytowej w Millennium

Klienci banku Millennium mają ułatwione zadanie we wnioskowaniu o kartę kredytową. Jeśli wniosek o kartę składa osoba, której wynagrodzenie od co najmniej trzech miesięcy wpływa na konto w Millennium to praktycznie zbędne są jakiekolwiek dokumenty. Bank na podstawie wpływów i rozchodów z konta ocenia zdolność kredytową i decyduje o przyznaniu karty kredytowej w odpowiednim wariancie.

Jednak żeby wejść w posiadanie karty kredytowej banku Millennium nie trzeba być klientem banku. Wtedy do niezbędnych dokumentów zaliczamy dowód osobisty oraz zaświadczenie o dochodach w zależności od jego źródła. Bank Millennium akceptuje umowę o pracę, umowę zlecenie, umowę o dzieło a także dochody z tytułu renty, emerytury i zasiłku przedemerytalnego, oraz własnej działalności gospodarczej.

Opłaty związane z kartą kredytową w Millennium

  Millennium Impresja Millennium Visa/MasterCard Millennium Visa/MasterCard Gold Millennium Visa Platinum
Opłata za wydanie karty głównej 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł
Opłata za wydanie karty dodatkowej 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł
Oprocentowanie karty 7,2% 7,2% 7,2% 7,2%
RRSO 12,01% 9,96% 10,39% 9,47%
Okres bezodsetkowy 51 dni 51 dni 51 dni 51 dni
Wysokość minimalnej spłaty 5% 5% 5% 5%
Opłata za przekroczenie limitu 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł
Opłata za kartę główną 7,99 zł 4,99 zł 12,99 zł 24,99 zł
Opłata za kartę dodatkową 2,99 zł 2,99 zł 6,99 zł 6,99 zł
Wypłata gotówki z bankomatu 3,99% 3,99% 3,99% 3,99%
Opłata za przewalutowanie 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł

Promocje Karta kredytowa w Millennium

Bonus
Bonus 900 zł
300 zł na Allegro i 600 zł moneyback z kartą kredytową Millennium
300 zł na Allegro i 600 zł moneyback z kartą kredytową Millennium

Bank Millennium promuje swoje karty kredytowe Mastercard Impresja i Gold wyjątkowymi bonusami. 300 zł w bonie Allegro i aż 600 zł moneybacku. Jak je zdobyć?

Często zadawane pytania o kartę kredytową w Karta kredytowa w Millennium

Czy do posiadania karty kredytowej w Millennium potrzebna jest umowa o pracę?
Bank Millennium honoruje umowę o pracę, ale także daje możliwość wyrobienia karty osobom, które uzyskują dochód z tytułu umowy zlecenia, umowy o dzieło, własnej działalności gospodarczej, renty, emerytury czy nawet świadczenia przedemerytalnego.
Wcześniejsza spłata zadłużenia na karcie kredytowej Millennium
Bank pozwala na wcześniejszą spłatę całości lub części zadłużenia na karcie i nie pobiera z tego tytułu dodatkowych opłat.
Czy karta kredytowa w Millennium daje możliwość wypłaty pieniędzy w bankomacie?
Tak, każdy z wariantów kart dostępnych w Millennium daje możliwość wypłacać środki z bankomatu. Każda wypłata obłożona jest prowizją w wysokości 3,99%, ale nie mniejszą niż 9,99 złotych.
Czy do karty kredytowej w Millennium dodane jest darmowe ubezpieczenie?
Tak, karty kredytowe w Millennium objęte są podstawowym, darmowym ubezpieczeniem.

M
Opinia od:
Melania

Czy opinia była przydatna?

0
Karta kredytowa IMPRESJA to złoto, moja mama ma ją odkąd pamiętam więc z polecenia i ja się skusiłam, w sumie głównie po to żeby mieć zwroty ze sklepów i poratować się przy końcu miesiąca, mam limit 3000/msc,zawsze spłacam na czas więc zero problemów, jak kupuję coś droższego to mogę to rozłożyć na raty, zero odsetek i zwroty 5% z niektórych sklepów - np z Zary, bershki, stradivariusa, sephory przy płatności tą kartą więc szczerze polecam jak robicie tam często zakupy:)2022-11-30 15:26:49
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5

Podobne produkty