Bonus

Loteria Citi

Promocja dobiegła końca

Aż 364 nagrody w loterii kart kredytowych Citi

Citi Handlowy powraca z najnowszą loterią “Zimą wykręć nagrody na wiosnę z Kartą Kredytową Citibank”. Posiadacze kart kredytowych będą konkurować o aż 364 nagrody, wśród których znajdziesz karty podarunkowe do sklepów Kross, Intersport i portali Allegro i Sun&Snow. Niektóre z nich o wartości aż 20 000 zł! Każda transakcja kartą zwiększa Twoją szansę na wygraną.

Loteria z kartami kredytowymi Citi Handlowy - co to za promocja?

Loteria Citi Handlowego “Zimą wykręć nagrody na wiosnę z Kartą Kredytową Citibank” pozwala konkurować posiadaczom kart kredytowych wydanych przez bank. Rywalizacja będzie odbywała się w dwóch kategoriach: największa liczba transakcji i największa łączna kwota transakcji. Nagrodami zaś są:

  • Nagroda główna: 2 karty podarunkowe do sklepów Kross o wartości 20 000 zł (po 1 w każdej kategorii).
  • Nagroda duża: 2 karty podarunkowe do sklepów Kross o wartości 10 000 zł (po 1 w każdej kategorii).
  • Nagroda średnia: karta podarunkowa do sklepów Intersport o wartości 1 000 zł (w kategorii 1) lub do Sun&Snow (w kategorii 2).
  • Nagroda mała: e-karta do Allegro o wartości 50 zł

Kto może wziąć udział w loterii Citi Handlowy?

W loterii „Zimą wykręć nagrody na wiosnę z Kartą Kredytową Citibank” mogą wziąć udział właściciele kart kredytowych wydanych przez Citi Handlowy. Zostaną oni poinformowani o możliwości wzięcia udziału w promocji przez bank w wiadomości sms, e-mail lub w aplikacji mobilnej.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w loterii Citi Handlowego?

Zasady udziału w loterii „Zimą wykręć nagrody na wiosnę z Kartą Kredytową Citibank” są bardzo proste. Decydujące będzie nasze zaangażowanie i systematyczność w trakcie obowiązywania promocji. By wziąć udział w loterii należy:

  1. Do 31 marca 2023 roku przystąpić do loterii wypełniając specjalny formularz uczestnictwa na stronie internetowej banku. Im szybciej to zrobimy, tym więcej losów uda nam się zgromadzić.
  2. Aktywnie korzystać z karty kredytowej. Do udziału w loterii uprawnia wykonanie 10 transakcji bezgotówkowych na kwoty co najmniej 20 zł każda. Jednak każda kolejna transakcja zwiększa naszą szansę na wygraną.
  3. Klienci będą rywalizować w dwóch kategoriach: największa liczba transakcji w czasie trwania loterii i największa łączna kwota transakcji w czasie trwania loterii.
  4. Wyniki loterii zostaną ogłoszone do dnia 20.04.2023 roku, a laureaci zostaną poinformowani przez bank.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.03.2023

Bonus

2 karty podarunkowe do sklepu Kross o wartości 20 000 zł i 362 inne nagrody

Dla kogo

Posiadacze kart kredytowych Citi

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5