Bonus

450 zł

Skocz po bonus w BNP Paribas

Bank BNP Paribas zaskakuje coraz to ciekawszymi promocjami. W nowej ofercie “Skocz po bonus” nagroda jest podzielona na trzy części, z czego dwie są udzielane w formie bonów do Żabki - łączna kwota 250 zł, a trzecia w formie przelewu na nowe konto - 200 zł. Przedstawiamy dokładne informacje na temat promocji i szczegółową instrukcję ze wszystkimi zadaniami! Sprawdź i skorzystaj już teraz! Śpiesz się! Promocja BNP Paribas jest objęta limitem!

Skocz po bonus w BNP Paribas - co to za promocja?

BNP Paribas wystartował z nową promocją konta osobistego “Skocz po bonus”, w której można uzyskać nagrodę 450 zł: 250 zł w formie e-bonów do wykorzystania w sklepach Żabka oraz 200 zł przelewem na konto. Promocja trwa do osiągnięcia 6000 rejestracji, lecz nie dłużej niż do 15.06.2023 r.

Aby otrzymać nagrodę należy otworzyć nowe Konto Otwarte na Ciebie w BNP Paribas i spełnić wszystkie warunki postawione w regulaminie. Zadania są bardzo proste - wystarczy płacić BLIKIEM, wykonać kilka przelewów i zapewnić wpływy na konto. Dokładne warunki przedstawiamy pod ostatnim nagłówkiem.

Kto może skorzystać z promocji konta osobistego BNP Paribas?

Z oferty specjalnej Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas może skorzystać każda osoba, która:

 • ma ukończone 18 lat, posiada dowód osobisty i pełną zdolność do czynności cywilnoprawnych,
 • zarejestruje się w promocji na stronie oferty specjalnej “Skocz po bonus” do 15.06.2023 r.,
 • nie posiada rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego w BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie konta.

Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę 450 zł za nowe Konto Otwarte na Ciebie?

Warunki otrzymania nagrody w promocji “Skocz po bonus” są bardzo proste. Przedstawiamy dokładną instrukcję co należy zrobić krok po kroku.

 1. Do 15.06.2023 r. zarejestruj się w promocji oraz złóż wniosek o otwarcie konta osobistego z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.
 2. Do 30.06.2023 r. otwórz konto, podpisz umowę oraz koniecznie aktywuj kartę.
 3. W miesiącu następującym po miesiącu aktywacji karty wykonaj min. 5 transakcji BLIK o wartości min. 20 zł.
  Za zrealizowanie powyższych zadań otrzymasz dziesięć e-bonów do sieci sklepów Żabka o wartości 10 zł każdy, o łącznej wartości 100 zł.
 4. W kolejnym miesiącu: wykonaj przelew lub kilka przelewów na łączną kwotę min. 350 zł oraz wykonaj min. 6 transakcji BLIK.
  Za zrealizowanie tego zadania otrzymasz piętnaście e-bonów do sieci sklepów Żabka o wartości 10 zł każdy, o łącznej wartości 150 zł.
 5. W kolejnym miesiącu: wykonaj przelew lub kilka przelewów na łączną kwotę min. 350 zł, wykonaj min. 6 transakcji BLIK oraz zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 500 zł.
  Za zrealizowanie ostatniego zadania otrzymasz 200 zł przelewem na Konto Osobiste.

 

Szczegóły promocji
Bank
Termin

14.06.2023

Bonus

450 zł

Dla kogo

Dla nowych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5