Bonus

Voucher na 300 zł

Promocja dobiegła końca

Sięgnij po kartę kredytową Santander i odbierz voucher na 300 zł

Karta kredytowa w Santander Bank Polska właśnie stała się jeszcze bardziej atrakcyjna. W najnowszej promocji tego banku za sięgnięcie po kredytówkę otrzymamy voucher do wybranego przez nas sklepu. Jego wartość to aż 300 zł, które wydać będziemy mogli w Biedronce, RTV Euro AGD lub na Allegro. Poznaj szczegóły promocji "Karta kredytowa na wiosnę” w Santander Bank Polska.

Voucher na 300 zł z kartą kredytową Santander - co to za promocja?

"Karta kredytowa na wiosnę” to najnowsza promocja Santander Bank Polska, która ma skłonić klientów tego banku sięgnięcia po karty kredytowe. W zmian za spełnienie klilu warunków uczestnict promocji będa mogili wybrać swoją nagrodę. Voucher na kwotę 300 zł do sieci sklepów Biedronka, RTV Euro AGD lub portal aukcyjny Allegro. Akcja banku Santander będzie trwała bardzo krótko, bowiem tylko do 22.05.2023 r., więc jeżeli chcemy wziąć w niej udział warto się pospieszyć.

Kto może wziąć udział w promocji Santander?

Promocja przeznaczona jest dla obecnych klientów Santander Bank Polska, którzy nie posiadali w tym banku karty kredytowej od 1 lutego 2023 roku, do momentu przystąpienia do akcji. Okres karencji jest więc niezwykle krótki. Poza tym obowiązują wszystkie wymagania dotyczące umowy o kartę kredytową - pełnoletność, pełna zdolność do czynności prawnych oraz wystarczająca zdolność kredytowa.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć voucher na 300 zł z Santander?

Klienci Santander Bank Polska, którzy chcą wciąż udział w najnowszej promocji banku eda musieli wykonać kilka kroków:

  1. Do 22 maja 2023 roku wypełnij specjalny formularz na stronie internetowej banku. Zaznacz w nim do którego sklepu chcesz otrzymać nagrodę i zatwierdź regulamin promocji.
  2. Również do 22 maja 2023 roku złóż wniosek o kartę kredytową za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej, podpisz umowę i aktywuj swoją kartę. Nie zapomnij o wyrażeniu zgody na kontakt marketingowy - jest niezbędny do otrzymania nagrody.
  3. W kolejnych 3 miesiącach (czerwcu, lipcu i sierpniu) wykonaj przynajmniej 5 transakcji swoją kartą na łączną kwotę 500 zł. Ten wymóg musisz spełnić w każdym z tych miesięcy.
  4. Jeżeli spełnisz wszystkie powyższe warunki, to nagrodę otrzymasz do 30 września 2023 roku w wiadomości e-mail.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

21.05.2023

Bonus

Voucher na 300 zł

Dla kogo

Klienci banku bez karty kredytowej

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5