Bonus

Oprocentowanie 7%

Promocja dobiegła końca

Nowe Środki na Koncie Oszczędnościowym - Edycja VII w Santander Bank Polska

Santander Bank Polska przygotował atrakcyjną promocję do Konta Max Oszczędnościowego. Otwórz Konto Max Oszczędnościowe i zyskaj oprocentowanie w wysokości 7% w skali roku. Sprawdź, na czym polega promocja do Konta Max Oszczędnościowego!

Nowe Środki na Koncie Oszczędnościowym - Edycja VII - Co to za promocja?

Oprocentowanie promocyjne 7% w skali roku do konta Max Oszczędnościowego to promocja przygotowana przez Santander Bank Polska dla nowych i stałych klientów, którzy zdecydują się rozpocząć oszczędzanie. Promocja trwa do 10 stycznia 2023 roku, natomiast oprocentowanie promocyjne naliczane jest do 30 stycznia 2023 roku i dotyczy nowych środków do maksymalnej kwoty 300 000 złotych.

Nowe Środki na Koncie Oszczędnościowym - Edycja VII - Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja przygotowana przez Santander Bank Polska obejmuje zarówno nowych, jak i stałych klientów. Klienci, którzy już są posiadaczami Konta Max Oszczędnościowego, jak i Ci, którzy dopiero otwierają swoje konto oszczędnościowe w Santander Bank Polska mogą przystąpić do promocji. Do promocji przystąpić mogą osoby fizyczne, będące posiadaczami rachunku promocyjnego, czyli Konta Max oszczędnościowego.

Nowe Środki na Koncie Oszczędnościowym - Edycja VII Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę?

Aby skorzystać z promocji i uzyskać oprocentowanie promocyjne w wysokości 7% wystarczy otworzyć Konto Max oszczędnościowe i zaakceptować warunki promocji. Obejmuja ona nowe środki, więc dla klientów, którzy dopiero otworzyli konto oszczędnościowe, wszystkie wpłacone środki, które nie przekroczą łącznej kwoty 300 000 złotych objęte będą promocyjnym oprocentowaniem. Klienci, którzy byli już posiadaczem Konta Max oszczędnościowego, muszą wyrazić chęć udziału w promocji w swojej aplikacji mobilnej lub poprzez system bankowości online. Po zaakceptowaniu warunków, promocją również objęte będą nowe środki, czyli każda suma wpłacona na rachunek oszczędnościowy, po zatwierdzeniu warunków promocji. Dla stałych klientów maksymalna kwota skapitalizowanych środków, objętych promocją, to również 300 000 złotych.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

09.01.2023

Bonus

Oprocentowanie 7% do końca stycznia

Dla kogo

Dla nowych i stałych klientów.

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5