Bonus

720 zł

720 zł premii z kartą BP Motokarta w Citibank

Kolejna edycja promocji Citibank i BP Motokarta przed nami. Tankuj na stacjach BP, płać kartą i zdobywaj zwrot części kosztów. Przez 3 lata możesz zdobyć nawet 720 zł! Zasady są bardzo proste, poniżej opisujemy krok po kroku jak wziąć udział w promocji. Wnioski o karty kredytowe biorące udział w akcji można składać aż do 22 sierpnia 2023 roku. Zacznij oszczędzać na tankowaniu już dziś.

720 zł z kartą kredytową Citibank-BP Motokarta - co to za promocja?

To już 9. edycja promocji Citibank i BP, dzięki której korzystając regularnie z BP Motokarty możesz zaoszczędzić nawet 720 zł wydatków na paliwo. Rosnące ceny paliw sprawiają, że promocja ta staje się coraz bardziej atrakcyjna. Regularny, miesięczny zwrot części wydatków na benzynę można otrzymywać nawet przez 3 lata.

Kto może wziąć udział w promocji Citibank-BP Motokarta?

Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych, z pełną zdolnością do czynności prawnych. Wystarczy, że po 1 stycznia 2021 roku nie posiadały one w Citibanku żadnej karty kredytowej. Z promocji wyłączeni są też obywatele i rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć 720 zł zwrotu z BP Motokartą?

Zasady udziału w promocji są bardzo proste, ale będą wymagały od nas pewnej wytrwałości. Jak zdobyć 720 zł zwrotu:

  1. Do 22.08.2023 r. złóż wniosek o Citibank-BP Motokartę na specjalnej stronie internetowej promocji. Jeżeli od razu podasz wysokość swoich dochodów będziesz mógł brać w niej udział przez 3 lata, bez tego okres ten zostanie ograniczony do 30 miesięcy.
  2. W każdym następującym okresie rozliczeniowym wykonuj transakcje bezgotówkowe kartą. Minimum 500 zł miesięcznie, w tym co najmniej 250 zł na stacjach paliw BP.
  3. 3 dni po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego możesz wydać dyspozycję w bankowości internetowej, by przelać nagrodę (20 zł) na rachunek Twojej BP Motokarty. Możesz robić to co miesiąc lub gromadzić w ten sposób większą pulę i przelewać ją kiedy chcesz (maksymalnie do 13 nagród po 20 zł - 260 zł).
  4. Przez 3 lata (36 miesięcy) może zdobyć w sumie aż 720 zł!
Szczegóły promocji
Bank
Termin

21.08.2023

Bonus

Do 720 zł

Dla kogo

Dla osób bez karty kredytowej w Citibank

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5