Bonus

Oprocentowanie 8,1%

Promocja dobiegła końca

Wiosenne oszczędzanie w CitiHandlowy

CitiHandlowy oferuje promocję do Konta Oszczędnościowego! Zyskaj 8,1% w skali roku na 4 miesiące i zacznij zarabiać na oszczędzaniu już dziś. Dowiedz się, jak wyglądają warunki promocji i zyskaj 8,1% na Koncie Oszczędnościowym w CitiHandlowy.

Wiosenne oszczędzanie z CitiKontem - Co to za promocja?

CitiHandlowy przygotował promocyjną ofertę dla nowych klientów, którzy założą podstawowy rachunek CitiKonto oraz otworzą do niego Konto Oszczędnościowe. W ramach promocji mogą zyskać atrakcyjne oprocentowanie rachunku oszczędnościowego, które wynosi 8,1% w skali roku i obowiązuje przez 4 okresy rozliczeniowe.

Wiosenne oszczędzanie z CitiKontem - Kto może wziąć udział w promocji?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów banku CitiHandlowy, którzy nie posiadali jeszcze konta w tym banku. Z oferty skorzystać może każdy pełnoletni obywatel Polski, który legitymuje się ważnym dowodem osobistym. W promocji nie mogą wziąć udziału osoby, które po 31 grudnia 2020 roku posiadały rachunek w CitiHandlowym, nawet jeśli go zamknęły.

Wiosenne oszczędzanie z CitiKontem - Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę?

Aby skorzystać z promocji należy w okresie od 12 kwietnia 2023 do 31 maja 2023 założyć CitiKonto w banku CitiHandlowy, oraz otworzyć do niego Konto Oszczędnościowe, akceptując również warunki regulaminu promocyjnego. Kolejnym krokiem zbliżającym do uzyskania nagrody są wpłaty. W okresie 4 kolejnych miesięcy - maj, czerwiec, lipiec, sierpień należy zdeponować co najmniej 2000 złotych i wykonać jedną transakcję kartą na kwotę nie mniejszą niż 100 złotych. Spełniając powyższe warunki uzyskamy oprocentowanie w wysokości 8,1% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym, na każdy z 4 miesięcy. Dodatkowo wyrażając zgodę na kontakt z Citi w celach marketingowych, można uzyskać dodatkowy bonus w wysokości 20 złotych.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.05.2023

Bonus

Oprocentowanie 8,1%

Dla kogo

Dla nowych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5