Bonus

Brak prowizji

Kredyt dobrze policzony w Pocztowym

W ramach nowej promocji "Kredyt dobrze policzony" w Pocztowy Bank możesz uzyskać do 100 000 zł bez kosztów prowizji. Dziesięcioletni kredyt wypłacany jest w dniu podpisania umowy!

Czym jest kredyt dobrze policzony w Pocztowym?

Kredyt dobrze policzony w banku Pocztowym to oferta pożyczki gotówkowej na dowolny cel do kwoty 100 000 zł, udzielana na okres do 10 lat. W ramach promocji kredyt nie jest obarczony prowizją, zmniejszając potencjalny koszt zobowiązania. Warunki promocji dostępne są bez konieczności ubezpieczenia kredytu.

Kredyty bez prowizji dla wszystkich

Nowe zobowiązanie bez prowizji udzielane jest dla każdego zainteresowanego. Bank udziela kredytu wyłącznie na podstawie zdolności kredytowej klienta. O zobowiązanie można wnioskować samodzielnie lub razem z partnerem czy partnerką. Kredytu nie można łączyć z innymi promocjami.

Jak otrzymać promocyjny kredyt gotówkowy?

Aby otrzymać promocyjny kredyt gotówkowy, wystarczy że udasz się na stronę internetową oferty. Znajdziesz tam kalkulator, który pozwoli co obliczyć koszta zobowiązania i przewidywaną wysokość raty. Gdy znajdziesz satysfakcjonujące warunki, wystarczy, że wypełnisz wniosek kontaktowy. Oddzwoni do ciebie specjalista z banku, z którym wspólnie uzgodnisz szczegółowe warunki zobowiązania, oraz zawrzesz umowę.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

02.07.2023

Bonus

Brak prowizji za udzielenie kredytu

Dla kogo

Dla nowych i obecnych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5