Bonus

Bez prowizji

Promocja dobiegła końca

"Dla Ciebie? Bez prowizji!" w Credit Agricole

W Credit Agricole nie zapłacisz prowizji za kredyt do 20 000 zł. Oprócz tego otrzymasz do niego gwarancję niezmiennej raty przy oprocentowaniu 10%. Poznaj szczegóły atrakcyjnej promocji banku.

„Dla Ciebie? Bez prowizji” - co to za promocja?

Credit Agricole ponownie udostępnia kredyty bez prowizji. Tym razem promocja banku posiada dodatkowy benefit: korzystający z niej klienci dostaną gwarancję stałej raty, chroniącą ich przed skutkiem wzrostu stóp procentowych. Korzystając z oferty, można pożyczyć maksymalnie 20 000 zł na okres 60 miesięcy. Stałe oprocentowanie wynosi 10%.

Oferta dla nowych i powracających klientów

Z promocji może skorzystać każdy, kto nie ma obecnie czynnego produktu kredytowego w Credit Agricole. Skorzystanie z ofert kredytowych w banku wymaga również posiadania konta osobistego, które można założyć przed wnioskowaniem o pożyczkę. Z promocji mogą skorzystać użytkownicy bankowości Konto dla Ciebie, Konto dla Ciebie VIP, oraz Konto dla Ciebie MOVE!

Jak otrzymać gotówkę bez prowizji?

Aby skorzystać z promocji wystarczy złożyć wniosek o kredyt ze stałym oprocentowaniem na kwotę maksymalnie 20 000 zł. Można to zrobić w placówce banku lub poprzez infolinię CA24. Na stronie promocyjnej oferty w banku znajduje się specjalny formularz, który możesz wypełnić aby zamówić rozmowę z doradcą bankowym. Oddzwoni on o wskazanej przez ciebie porze dnia, aby wyjaśnić ci zasady promocji i pomóc w złożeniu wniosku.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.03.2023

Bonus

Kredyt bez prowizji!

Dla kogo

Dla osób nieposiadających kredytu w banku

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5