Bonus

Oprocentowanie 6%

Promocja dobiegła końca

Konto Lokacyjne na start w BNP Paribas

BNP Paribas oferuje promocję do Konta Lokacyjnego! Zyskaj 6% w skali roku na czas trwania promocji i zacznij zarabiać na oszczędzaniu już dziś. Dowiedz się, jak wyglądają warunki promocji i zyskaj 6% na Koncie Lokacyjnym w BNP Paribas.

Konto Lokacyjne na start - Co to za promocja?

BNP Paribas już trzeci raz oferuje promocyjne warunki do Konta Lokacyjnego. Konto Lokacyjne na start to oferta skierowana do klientów, którzy nie otworzyli jeszcze konta lokacyjnego. Wraz z otwarciem nowego konta lokacyjnego w BNP Paribas zyskać możemy atrakcyjne oprocentowanie w wysokości 6% w skali roku na okres trwania promocji, czyli w okresie od 25.01.2023 do 31.03.2023.

Konto Lokacyjne na start - Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji wziąć udział mogą klienci BNP Paribas, którzy do tej pory nie otworzyli Konta Lokacyjnego, oraz nowi klienci banku, którzy wraz z kontem osobistym podpiszą umowę na Konto Lokacyjne w okresie trwania promocji i zaakceptują jej warunki. Aby tego dokonać należy być pełnoletnim obywatelem Polski.

Konto Lokacyjne na start - Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę?

Aby wziąć udział w promocji wystarczy otworzyć Konto Lokacyjne w banku BNP Paribas w okresie obowiązywania promocji oraz zaakceptować jej warunki. Promocja skierowana jest zarówno do nowych klientów, którzy otwierają dopiero swoje pierwsze konto w BNP Paribas, a do niego otwierają Konto Lokacyjne, jak i do stałych klientów, którzy jednak nie posiadali wcześniej Konta Lokacyjnego. Niezbędne jest zaakceptowanie warunków promocji i można cieszyć się atrakcyjnym oprocentowaniem w wysokości 6% w skali roku aż do końca promocji.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.03.2023

Bonus

6% w skali roku w okresie promocji

Dla kogo

Dla nowych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5