Bonus

Niższy koszt kredytu

EKOkredyt Hipoteczny w ING

Bank ING oferuje promocyjne warunki kredytu hipotecznego na dom energooszczędny. Korzystając z promocji banku, otrzymasz do 1 500 000 zł z oprocentowaniem stałym oraz zmniejszoną prowizją.

Czym jest dom energooszczędny?

W nowej promocji ING otrzymasz niższe oprocentowanie oraz zostaniesz zwolnionym z prowizji przy kredycie hipotecznym na dom energooszczędny. W rzeczywistości określenie to odnosi się do zakupu mieszkań i domów, ale również innych nieruchomości oraz planów ich budowy. Aby nieruchomość była uważana za energooszczędną w ramach promocji:

  • Dom może posiadać zapotrzebowanie na nieodnawialną energię pierwotną do maksymalnie 57kWh/m2. Mogą w nim być wydzielone maksymalnie dwa lokale mieszkalne.
  • W przypadku mieszkania w budynku wielorodzinnym w zabudowie szeregowej, zużycie energii to maksymalnie 53kWh/m2.

ING wspiera rozwiązania ekologiczne

Promocja umożliwia uzyskanie od 100 000 do 1 500 000 zł w kredycie hipotecznym do 35 lat. Oprocentowanie stałe wyniesie 8,22% przez pierwsze pięć lat. Oferta jest dostępna dla każdego, kto planuje zakupić mieszkanie spełniające warunki promocji. Wystarczy posiadać lub założyć w ramach promocji konto osobiste ING oraz dostarczyć dokumentację potwierdzającą energooszczędność domu. Możesz w tym celu wykorzystać:

  • Świadectwo charakterystyki energetycznej.
  • Dokumentację projektu budowy mieszkania.

Jak otrzymać Kredyt hipoteczny na dom energooszczędny w ING?

Promocja dostępna jest tylko w ramach konsultacji z doradcą bankowym w ING. Kontakt możesz zamówić za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej ING. O ofertę można również zapytać osobiście, odwiedzając jeden z oddziałów banku.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

24.06.2023

Bonus

Niższe oprocentowanie i prowizja

Dla kogo

Dla wszystkich klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5