Bonus

Brak prowizji

Promocja dobiegła końca

Lekki start w Alior Bank

Decydując się na kredyt hipoteczny w Alior Bank na minimum 100 000 zł dofinansowanie otrzymasz bez prowizji i marży oraz na okres spłaty aż 35 lat. Dowiedz się jak skorzystać z atrakcyjnej oferty banku.

Czym jest oferta Lekki Start z Alior Bankiem?

Alior bank oferuje swoim klientom specjalne warunki kredytów hipotecznych, zmniejszające koszta zakupu kredytu. Jednocześnie bank nie pobiera marży przez pierwszy rok, co pozwala spokojnie ustabilizować finanse po kosztownym okresie remontowania i meblowania mieszkania. Wnioskując o dofinansowanie na zakup mieszkania w Alior banku, otrzymasz:

  • Od 100 000 do 3 000 000 zł na zakup mieszkania.
  • Czas spłaty do 35 lat.
  • 0% marży przez pierwsze 12 rat oraz w okresie do wpisu hipoteki. Następnie ok. 1,8 p.p.
  • Gwarancję prowizji 0%.

W wielu bankach prowizja zostaje wliczona w koszt raty, zwiększając miesięczny koszt obsługi kredytu. Dzięki promocji Alior banku raty będą tańsze niż w standardowych ofertach.

Promocja dla nowych i stałych klientów

Promocja dostępna jest dla wszystkich osób, które zgodzą się na zakup ubezpieczenia do kredytu, oraz założą konto osobiste w Alior banku. Rachunek osobisty posłuży automatycznej spłacie kredytu. Z promocji mogą skorzystać również stali klienci, którzy posiadają już konta osobiste.

Jak otrzymać promocyjny kredyt hipoteczny?

Do skorzystania z promocji wystarczy złożyć wniosek na stronie oferty promocyjnej Alior bank. Zostaniesz przeniesiony do formularza kontaktowego. Jeden z doradców bankowych z wybranego oddziału oddzwoni do ciebie, aby przedyskutować umowę. Dowiesz się od niego jak skorzystać z promocji oraz przedyskutujecie możliwe warunki oferty.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.03.2023

Bonus

Brak prowizji i marży

Dla kogo

Dla wszystkich klientów Alior Banku

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5